Meşgul Phillips ve Kocası Marc Silverstein Ayrı: Podcast – Hollywood Life


Meşgul Phillips Marc Silverstein


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Eric Charbonneau/Shutterstock

bu Dawson’s Creek yıldız meşgul Phillips yakın zamanda senaristten resmi olarak ayrıldığını açıkladı Marc Silverstein14 yıldır evli olduğu kişi. Vahiy onun podcast’inde geldi, Meşgul Phillips Onu Yapıyor En iyi27 Mayıs’ta.

Meşgul Phillips Marc Silverstein
Kocası Marc Silverstein ile Meşgul Phillips (Dan Steinberg/Shutterstock)

Bölüme göre, ikili Şubat 2021’den bu yana resmen ayrıldı ve halkı bu haber hakkında nasıl bilgilendireceklerini tartışıyorlar. 2007 yılında evlenen çiftin 13 yaşında iki çocukları bulunuyor. kuş ve 8 yaşındaki Kriketgöre Günlük mail.

Bölümde “Marc ve ben ayrılalı çok uzun zaman oldu ve çocuklarımız biliyor, ailelerimiz biliyor, arkadaşlarımız biliyor” diye itiraf etti. “Marc ve ben bunun hakkında konuştuk ve ilk ayrıldığımızda, bu ifadelerden birini ortaya koymayı bile düşünemedik – bu bizi, ikimizi de gerçekten hasta etti. Bu bir yolculuk.”

Ancak görünüşe göre ikisi çocuklarına öncelik vermeye kararlı, bu yüzden haberleri açıklamayı beklediler. “Marc ve benim çok sevdiğimiz çocuklarımızın mahremiyetini sağlamanın en kesin yolu, halkı dahil etmemekti.”

Meşgul ayrıca son bölümde, bölünmeye rağmen, ikisi arasında tam bir düşmanlık olmadığını söyledi. “Eh, birbirimizi seviyoruz – çok! Ve birlikte bu güzel çocuklara sahibiz. Ve ilişkimiz hakkında gerçekten işe yarayan pek çok şey var” dedi.

Meşgul Phillips Kocası Marc Silverstein
Kocası Marc Silverstein ile Meşgul Phillips (Eric Charbonneau/Shutterstock)

Ancak, boşanmaya rağmen, Busy profesyonel kariyerinde gelişiyor gibi görünüyor. 2020’de hit bir Peacock şovunda rolüne giriş yaptı, kızlar5Eva. Dizi, tarafından yaratılan bir müzikal komedidir. Tina Fey 90’ların tek hit harikası kız grubunun hikayesini takip ediyor.

Açıkça, Meşgul, çekimler sırasında bir patlama yaşıyor kızlar5Eva. “Daha önce sahip olduğum tüm diğer işler için üzgünüm!” ile ÖZEL RÖPORTAJ sırasında söyledi HollywoodYaşam. “Gerçekten bir rüya. En harika kadınlarla çalışıyorum. Sadece heyecanlandım. En büyük zamanımızı yaşıyoruz.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/27/busy-phillips-marc-silverstein-separation-podcast/

Yorum yapın

SMM Panel