Meşgul Philipps Ayrıldığını Doğruladıktan 5 Gün Sonra Kocasıyla Görüldü – Hollywood Life


Meşgul Philipps Ayrıldığını Doğruladıktan 5 Gün Sonra Kocasıyla Görüldü – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Broadimage/Shutterstock

14 yıllık kocasından ayrıldığını doğruladıktan sadece beş gün sonra, Marc Silversteinaktris meşgul Philipps onunla birlikte fotoğraflandı. İkili, A-line koyu yeşil bir etek ve içine tıkıştırdığı gri bir tişört giyerken, o beyaz bir tişört ve koyu renk kot pantolon giyerken birlikte rahat görünüyorlardı.

Marc Silverstein, Meşgul Phillipps
Marc Silverstein ve Busy Phillipps ayrılıyor (Broadimage/Shutterstock).

İkisinin neden birlikte olduğu, resmi olarak tekrar bir araya gelip gelmedikleri veya 13 yaşındaki iki çocuklarının ebeveynleri olarak ilgilenmeleri gereken görevleri olup olmadığı tam olarak belli değil. kuş ve 8 yaşındaki Kriket.

Meşgul geçenlerde podcast’inde resmi ayrılıklarını duyurdu, Meşgul Phillips Onu Yapıyor En iyi, 27 Mayıs’ta. Bölüme göre ikili, Şubat 2021’den beri resmen ayrılıyor ve kamuoyunu bu haberden nasıl haberdar edeceklerini tartışıyorlar. Çift, 2007’de evlendi ve iki çocuğunu paylaşıyor. Günlük mail.

Bölümde “Marc ve ben ayrılalı çok uzun zaman oldu ve çocuklarımız biliyor, ailelerimiz biliyor, arkadaşlarımız biliyor” diye itiraf etti. “Marc ve ben bunun hakkında konuştuk ve ilk ayrıldığımızda, bu ifadelerden birini ortaya koymayı bile düşünemedik – ikimizi de hasta etti, gerçekten hasta etti. Bu bir yolculuk.”

Meşgul Phillipps, Marc Silverstein
Meşgul Phillipps ve Marc Silverstein (Henry Lamb/Photowire/BEI/Shutterstock).

Ancak görünüşe göre ikisi çocuklarına öncelik vermeye kararlı, bu yüzden haberleri açıklamayı beklediler. “Marc ve benim çok sevdiğimiz çocuklarımızın mahremiyetini sağlamanın en kesin yolu, halkı dahil etmemekti.”

Meşgul ayrıca son bölümde, bölünmeye rağmen, ikisi arasında tam bir düşmanlık olmadığını söyledi. “Eh, birbirimizi seviyoruz – çok! Ve birlikte bu güzel çocuklara sahibiz. Ve ilişkimiz hakkında gerçekten işe yarayan pek çok şey var” dedi.

Ancak, boşanmaya rağmen, Busy profesyonel kariyerinde gelişiyor gibi görünüyor. 2020’de hit bir Peacock şovunda rolüne giriş yaptı, kızlar5Eva. Dizi, tarafından yaratılan bir müzikal komedidir. Tina Fey 90’ların tek hit harikası kız grubunun hikayesini takip ediyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/01/busy-philipps-husband-seen-after-breakup-photo/

Yorum yapın

SMM Panel