Mesaja bakın – Hollywood Life


matematik mcconaughey


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Magnus Sundholm/Shutterstock

Trajedi vurdu Matthew McConaughey’nin Teksas’ın memleketi Ulvade, 24 Mayıs’ta en az 19 çocuk ve iki yetişkin bir silahlı adam tarafından öldürüldü. Matthew, anlamsız trajedi hakkındaki düşüncelerini paylaşmak için 24 Mayıs akşamı Instagram’a gitti. Oyuncu görevinde açıkça silah kontrol yasalarına atıfta bulunmadı, ancak gelecekte böyle bir şeyin olmasını önlemek için bir tür reformu savunuyor gibiydi.

“Şimdi gerçek harekete geçme çağrısı, her Amerikalı için aynaya daha uzun ve daha derin bir bakış atıp kendimize ‘Gerçekten değer verdiğimiz nedir? Problemi nasıl onarırız? Yarın daha sağlıklı ve daha güvenli bir ulus, devlet ve mahalleyi korumak için bugün bireysel olarak ne gibi küçük fedakarlıklar yapabiliriz?’ Bir kez daha nefes alıp mazeret üretip bu trajik gerçekleri statüko olarak kabul edemeyiz” dedi.

Matthew, “Amerikalıları, Teksaslıları, anneleri ve babaları” ihtiyaçlarından yola çıkarak isteklerini “yeniden değerlendirmeye ve yeniden müzakere etmeye” çağırdı. “Değerlerimizi yeniden düzenlemeli ve trajik bir şekilde çocuklarımızın sorunu haline gelen bu yıkıcı Amerikan gerçeğinin üzerinde ortak bir zemin bulmalıyız” diye devam etti. “Bu, kontrol edebileceğimiz bir salgın ve koridorun hangi tarafında olursak olalım, hepimiz daha iyisini yapabileceğimizi biliyoruz. Daha iyisini yapmalıyız.”

Matthew McConaughey
Matthew McConaughey’nin portresi. (Magnus Sundholm/Shutterstock)

Eylemin ne olmasını istediğini belirtmese de açıkça “önlem alınması gerektiğini” belirtti. Matthew mesajını kurbanların sevdiklerine dokunaklı bir notla bitirerek, “Hiçbir kelime kaybınızı anlayamaz veya iyileştiremez, ancak dualar teselli edebiliyorsa, onları gelmeye devam edeceğiz” diye ekledi.

18 yaşındaki saldırganın olay yerinde polis tarafından öldürüldüğü bildirildi. Tetikçinin tabanca ve muhtemelen tüfek kullanarak tek başına hareket ettiğine inanılıyor. Düşüncelerimiz bu korkunç trajedinin kurbanlarının aileleriyle birlikte.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/25/matthew-mcconaughey-texas-school-shooting-reaction/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir