‘Merry Kiss Cam’den Jesse Bradford Yeni Tatil Filminde: Exclusive – Hollywood Life


Jesse Bradford Katie Lowes


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Hulu

Jesse Bradford yeni tatil filmiyle Noel havasına giriyor Mutlu Öpücük Kamerası, 24 Kasım’da Hulu’da prömiyeri yapıldı. Oyuncu, sonunda Jess adında dul bir sanatçıyla bir hokey maçına giden Danny adında sporu seven bir barmeni canlandırıyor. Skandal yıldız Katie Lowes. Öpücük kamerasındaki dudak kilitleri birden fazla yönden büyülü göründüğünde, Danny ve Jess arasında kıvılcımlar uçuşmaya devam eder.

Jesse Bradford
Jesse Bradford, ‘Mutlu Öpücük Kamerası’nda. (Hulu)

HollywoodYaşamı rolünü üstlenmesi hakkında Jesse ile ÖZEL bir şekilde konuştu. Mutlu Öpücük Kamerası, bu onun Noel filmi türüne dönüşünü işaret ediyor. “Şimdiye kadar yaptığım Noel tatili temalı diğer tek filmin adı Prancerve bunu 11 yaşlarında falan yaptım. Göz kırparsan, beni özleyeceksin. İki sahnem var ve bu çok uzun zaman önceydi. Ama o film her sene oynuyor. Hala her Noel için kalan bir çek alıyorum. PrancerJesse alay etti.

Jesse için çekildi Mutlu Öpücük Kamerası bir bütün olarak. Jesse, “Sevimli, tatlı, kaygısız ve eğlenceli olduğunu düşündüm ve daha önce öpücük kamerasında ve diğer her şeyde gerçekten görmediğim bir hile ya da yakalama vardı,” dedi. “Karakterin gerçekten açık sözlü, savunmasız, dürüst, iyi bir adam, komik ve diyalog falan açısından kendi tarzında çekici olduğunu düşündüm. Gerçekten basit bir erkek tipi başrol oynamak için gerçekten güzel bir fırsat gibi göründü, bir dakikadır yapamadığım bir şey. Pek çok destekleyici tip şey yapıyorum. Biraz derine inip gerçekten savunmasız, sevilebilir bir karakter yaratma fırsatını gördüm.”

Hulu filminde Jesse ve Katie’nin kimyası zahmetsiz. Oyuncular çekimlerden önce hiç tanışmamışlardı ama hemen anlaştılar. “Harika olduğunu düşündüm ve onu en çok tanıdığım şey aslında Anna’yı icat etmek. İsminin projeye eklendiğini duymak beni gerçekten heyecanlandırdı,” dedi Jesse. HollywoodYaşamı. “Bunun bir parçası olmayı istemek benim için kesinlikle büyük, büyük bir dürtüydü ve daha iyi biriyle tanışamazsınız. O sadece bir maymun varili ve gerçekten tatlı, kibar ve açık.

Katie Lowes Jesse Bradford
Katie Lowes ve Jesse Bradford “Merry Kiss Cam”da. (Hulu)

Çiftin yarasadan itibaren ortak noktaları vardı. Ekranda ilgi alanlarını oynamak zorunda olmaları, “bunu gerçek hayatta yapmanız için güzel bir temeldi. Sanki kapı ardına kadar açık. Kamera karşısında aşık olmalıyız, birbirimizi tanısak iyi olur. Kartlarımızı masaya koyabilir ve birbirimize karşı bu, bu ve diğeri hakkında dürüst olabilir ve kişisel deneyimlerimizden ve bunların bizi nasıl etkilediğinden geri durmamalıyız. Devam et ve travmanı paylaş bence sloganı bu. Bence genel olarak ne elde ettiğinize yardımcı olur.

bu Bırakın gelsin şap ayrıca hem kendisinin hem de karısının, Andrea Watrouseve Katie ve kocası, Adam Shapiro, aynı yaşta çocukları var. Hepsi “filmden beri takılıyorlar. Bir arkadaş edinmek her zaman eğlencelidir.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/25/merry-kiss-cam-jesse-bradford-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir