Merhum ‘NYPD Blue’ Çocuk Yıldızı Hakkında 5 Şey – Hollywood Life


austin majörleri


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Everett Koleksiyonu

  • Austin Majors, şovlardaki çalışmalarıyla tanınan bir çocuk yıldızdı. NYPD Blue, Annenle Nasıl Tanıştığım, ve dahası.
  • Rahmetli oyuncunun IMDb sayfasında 23’ün üzerinde oyunculuk kredisi vardı ve Dennis Franz da dahil olmak üzere ikonik oyuncularla birlikte çalıştı.
  • 13 Şubat 2023’te Austin’in 11 Şubat’ta öldüğü bildirildi. TMZ.

Başarılı diziler denilince akla pek çok çocuk oyuncu gelir ve Austin Binbaşıları Onlardan biri. Merhum yıldız sadece ekranda görünmekle kalmadı NYPD Mavi yanında Dennis Franz78, ama aynı zamanda kamera hücresi yaptı Umutsuz Ev Kadınları, Annenle nasıl tanıştım, ve dahası. Ne yazık ki Austin’in ani ölüm haberi, Los Angeles’taki bir evsizler barınağında öldükten iki gün sonra, 13 Şubat’ta geldi. TMZ ilk bildirildi. 27 yaşındaki merhumun trajik ölümünün ortasında, aşağıda onun, kariyeri ve ölümü hakkında bilinmesi gereken beş şey var.

austin majörleri
Austin Majors, 11 Şubat 2023’te ölen bir çocuk oyuncuydu. (Everett Koleksiyonu)

1. Austin Majors Kimdi?

Austin, henüz yürümeye başlayan çocukken popüler şovlarda görünmeye başlayan başarılı bir çocuk oyuncuydu. Başarılı bir oyuncu olmanın yanı sıra akademik kariyerinde de başarılıydı. IMDb sayfası. Orada sadece bir “bilgin” olmadığını, aynı zamanda “sınıf” atladığını ve okuldaki “tüm konularda” “yüksek notlar” aldığını belirtir. Lisede sınıfında ikincilikle mezun olduktan sonra Austin, 2013 yılında prestijli Güney Kaliforniya Üniversitesi Sinema Sanatları Okulu’na devam etti.

Aktörün biyografisi, dışarıyı sevdiğini ve hayır kurumlarına yardım ettiğini belirtti. “Hevesli bir doğa adamı olan Austin, İzciler’de Kıdemsiz İzci Ustası Yardımcısıdır. On dört yaşında İzci Kartal onurunu elde ederek izciliğin en yüksek rütbesini kazandı. Austin başkalarına yardım etmeyi sever ve Kids with a Cause, Ronald McDonald House ve Jonathan Jaques Childrens Cancer Center gibi çeşitli hayır kurumlarına destek verir,” diyor IMDb sayfası.

2. Austin Hangi Gösterilerdeydi?

austin majörleri
Austin Majors, ‘NYPD Blue’da Dennis Franz ile birlikte. (Everett Koleksiyonu)

Birçok kişi Austin’i zamanından hatırlıyor NYPD Mavi1999’da dizinin altıncı sezonunda Theo Sipowicz karakteri olarak katıldığı. Gösteriye ilk çıkışını yaptıktan sonra Austin, 2004’teki son bölümüne kadar kadronun bir parçası olarak kaldı. Geç kalan yetenek, göründüğünde ikonik Wisteria Lane’i de ziyaret etti. Umutsuz Ev Kadınları Austin, 4. Sezonda bir bölüm için oyuncu kadrosunun yanında yer aldı, ancak bundan sonra geri dönmedi. Austin’in rol aldığı veya göründüğü diğer önemli başlıklar şunları içerir: Tesadüfen Noel, NCIS, American Dad!, ER, Hercules, The Ant Bullyve dahası.

3. Ölüm Haberi

Daha önce de belirtildiği gibi Austin, 11 Şubat’ta öldükten sonra 13 Şubat 2023’te manşetlere girdi. Geç Hollywood çocuk ikonunun öldüğünde Los Angeles’ta “evsizler barınma tesisinde kaldığı” bildirildi. Ailesi, ölümüyle ilgili resmi açıklama yaptı. TMZ o gün. Sevdiklerinin ”Sevgi dolu, sanatsal, parlak ve kibar bir insan olduğunu belirttiler. Austin, oyunculuk kariyerinden büyük keyif ve gurur duydu. Aktif bir Kartal İzcisiydi ve Lisede Salutatorian’dan mezun oldu. Yönetmenlik ve müzik yapımcılığı tutkusuyla USC Sinema Sanatları Okulu’ndan mezun oldu.”

Aile, ablasının da ne kadar üzüldüğünü kaydetti. Kali Binbaşı, 23, onu sevdi. Açıklamada, “Austin’in küçük kız kardeşi Kali, Austin’le olan en güzel anılarının, onunla birlikte sette büyüdüğü, ‘Kids With a Cause’ etkinliklerinde gönüllü olduğu ve birlikte sırt çantasıyla gezdiği olduğunu söylüyor.” “Austin, bizi gururlandıran türden bir oğul, erkek kardeş, torun ve yeğendi ve onu sonsuza kadar derinden özleyeceğiz.”

4. Austin’in Hayranları Yasını Tutuyor

Bu üzücü haberin ortasında, Austin’in hayranlarının çoğu 13 Şubat 2023’te onun yasını tutmak için Twitter’a gitti. “Az önce genç Jim Hawkins’in sesini duydum. Hazine Gezegeni, Austin Majors, kısa bir süre önce vefat etti. Ayrıca Theo Sipowicz’in rolüyle tanınıyordu. NYPD Mavi” bir hayran yazdı. Bu sırada ayrı bir hayran, Austin ve Dennis’in sette çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. NYPD Mavi. “RIP Austin Majors #NYPDBlue”, onlar kaleme alınmış.

5. Ablası da Bir Çocuk Yıldızdı

Küçük kız kardeşi Kali başarılı olmaya devam ederken, Austin de çocuk yıldız olan tek Majors aile üyesi değildi! Daha önce bahsedildiği gibi Kali, erkek kardeşiyle birlikte çeşitli projelerde çalıştı. NCIS yanında Mark Harmon71. Erkek ve kız kardeş ikilisi, yakın tarihli bir hayran gönderisinde görüldü. eski fotoğraf 2006 yılında sette yer aldı. Küçük Kasaba Cumartesi Gecesi, Altın Noel, Çalışan Mucizeler, ve dahası. Kali’nin ağabeyi grubun gururlu bir üyesiydi. SAG-AFTRA ve hatta “yirmi yılını” üye olarak belgeledi. onun instagramı 20 Eylül 2020’de.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-austin-majors-5029707/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir