Meredith Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Scottie Scheffler 9/10 Nisan hafta sonu Masters’ı kazanmak için oynarken, karısı Meredith Scheffler onu kalabalıktan gururla alkışlıyordu.

Scottie Scheffler 10 Nisan’da 2022 Masters kazananı oldu. Eşi, Meredith Scheffler, zaferden sonra bir öpücük için kollarına atlayarak kutlamasına yardımcı oldu. Meredith, Scottie’nin her zaman büyük bir destekçisi olmuştur, bu yüzden büyük günde onun yanında heyecanla olması şaşırtıcı değil. Scottie, turnuvanın son gününden önce endişeli olduğunda onu sakinleştirebilen kişinin Meredith olduğunu bile açıkladı. Aşağıda Meredith hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scottie Scheffler Karısıyla Nasıl Tanıştı?

Scottie ve Meredith lisedeyken tanışmışlardı. İkisi de Teksas’taki Highland Park Lisesine gittiler ve çıkmaya başladılar. Kolej sırasında, ikisi rakip üniversitelere gitti – Scottie Texas Üniversitesi’ne gitti, Meredith ise Texas A&M Üniversitesi’ne gitti. Birkaç yıl ayrı kalmasına rağmen, ikisi birlikte kaldı ve ilişkiyi yürüttü.

scottie meredith scheffler
Scottie Scheffler, Masters’ta Meredith’i öperken. (David J Phillip/AP/Shutterstock)

Scottie Scheffler Ne Zaman Evlendi?

Scottie, Haziran 2020’de Meredith’e evlenme teklif etti ve sadece altı ay sonra Aralık 2020’de evlendiler. Muhabbet kuşlarının Dallas, Teksas’taki Arlington Hall’da Noel temalı bir düğünü var. Düğümü bağladıklarında altı yıldır birlikteydiler.

Meredith Scheffler Ne Yapar?

Meredith, Scottie’nin en büyük hayranı olmasının yanı sıra, bir etkinlik planlama işinin yürütülmesine de yardımcı olur. LinkedIn, With Purpose adlı şirketin ‘Kurucu Ortağı ve Başkan Yardımcısı’ olduğunu ortaya koyuyor. Meredith’in işi, Teksas’ta bağış toplama etkinliklerini koordine etmesini ve düzenlemesini gerektiriyor. Meredith, 2018 yılında Texas A&M’den İletişim ve İşletme Yan Dal alanında Onur Derecesi ile mezun oldu.

scottie meredith scheffler
Scottie Scheffler, eşi Meredith ile birlikte. (Joe Marino/UPI/Shutterstock)

Meredith Zambiya’da 2 Yıl Kaldı

Üniversiteden mezun olduktan sonra Meredith, Zambiya’da iki yıllık bir staj programına katıldı. Ancak, o ve Scottie ilişkilerini uzun mesafeler boyunca sürdürebildiler ve Scottie, yolculuktan eve döndükten kısa bir süre sonra evlenme teklif etti.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/scottie-scheffler-wife-4702480/

Yorum yapın