Meredith ‘Grey’s Anatomy’den Nasıl Ayrıldı? 19. Sezon 7. Bölüm Özeti – Hollywood Life


Ellen pompeo


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

Bu gerçekten de Gray Sloan’da bir dönemin sonu. Meredith, çocukları Boston’a gitmeden önce son vedalaşmaları için hastaneye getirir. Zola gitmeden önce son bir ameliyatı izlemek ister.

Meredith doğu kıyısına gitmeden önce Nick’le işleri halletmesi gerekiyor. Görünüşe göre, onu asla geri aramadığı için üzgün. Buraya seninle birlikte olmak için taşındım, dedi ona. Meredith için bunların hepsi çok basit. “Seni seviyorum” dedi, karşılık vermedi. Nick sinirlenir ve odadan dışarı fırlar.

Ellen Pompeo
Ellen Pompeo, Meredith rolünde. (ABC)

Maggie, Zola’nın izlemesi gereken heyecan verici bir ameliyat geçirir. Yeni doğmuş bir bebeğe kısmi kalp nakli. Bu ameliyat daha önce hiç yapılmadı. Anlaşılır bir şekilde, ebeveynler endişeli. Korkuları baskın çıkınca ameliyattan geri çekilirler. Ebeveynler dolu bir kalp için beklemek isterler.

Jo, onları annelerini değiştirmeye ikna etmeye çalışır. Ameliyatın deneysel yönü, şüpheye neden olan şeydir. Amelia ebeveynlerle konuşana kadar fikirlerini değiştirmezler. Bebeğini kaybetme konusunda açılır, Christopher. Onlara, yaşama şansı olsaydı, bunu gerçekleştirmek için risk alacağını söyler.

Teddy, yeni cerrahi şefini arama konusunu merak eder. İşi istemekle ilgili ipuçları veriyor. Richard, iş için fazladan ödeme yapılmadığından bahseder, bu da Teddy’nin duraklamasına neden olur.

Mika, Schmitt’in Taryn’in işi bırakmadan önce ne kadar harika bir cerrah olduğundan bahsetmesinin ardından barda Taryn’i görmeye gider. Ev minibüsü çekildikten sonra Mika’nın büyük bir galibiyete ihtiyacı vardır. Maggie ve Winston’ın ameliyatı için seçilebilmek için Taryn’den yardım ister. Taryn’in ipuçları, Mike’ın ihtiyacı olan galibiyeti almasına yardımcı olur.

Tess hastaneye gelir, bu yüzden Meredith ve Nick onu kurtarmak için birlikte çalışmak zorunda kalır. Bu sırada Maggie ve Winston, kısmi kalp nakli ameliyatı için Mika’nın yanına gider. Zola, Blue ve Jules’a galeride sessiz olmalarını söylemek zorundadır, böylece hepsi ustaları izleyebilir (ve onlardan öğrenebilir). Maggie ve Winston’ın ameliyatı başarılı olurken Meredith ve Nick, Tess’i masada kaybeder.

Meredith ölüm saatini bir kez söylediğinde, Nick’le olan ilişkisi için ya şimdi ya da asla. Bu bir veda mı onlar için yeni bir başlangıcın başlangıcı mı? Meredith, Nick’e, Hayatımda olmak istiyorsan, hayatımda olmanı istiyorum, dedi. Ancak, onu sevmesi için ona “yalvarmayacağına” dikkat çekiyor. Hayatının bir parçası olmak istiyorsa top onun sahasında.

Meredith, Gray Sloan’daki son ameliyatı olan Tess’i kaybettiği için üzgündür. Simone, Tess’in son kitabını ölmeden önce yazdığını ve bir flash sürücüye koyduğunu açıklar. Tess’in son dileği onu Boston’daki yayıncısına ulaştırmaktı. Meredith’e verir.

Teddy, baş cerrahi durumu konusunda Richard’la yüzleşir. Kendisine bir şef seçmesi için yönetim kurulunda bir koltuk teklif ettiği için gücendi. O istiyor olmak şef. Richard, ona cerrahi şefi olmak istiyorsa, pozisyonun kendisine ait olduğunu söyler.

Bailey, veda partisinde Meredith’e kadeh kaldırıyor. Duygusal bir Bailey, Meredith’i “en büyük gurur noktalarımdan biri” olarak adlandırır. Richard, Meredith’e “buranın sensiz aynı olmayacağını” söyler. Meredith, en sevdiği doktorlara son vedasını eder.

Nick, bardaki Meredith durumuyla ilgili üzüntüsünü bastırmaya çalışır. Taryn onu düzeltiyor. Meredith Gray the Meredith Grey. Bu, Nick’in Meredith’in peşine düşmesine neden olur. Boston uçağına binmeden onu yakalamaya çalışır. Başaramayacağını anlayınca Nick, Meredith’i arar. Meredith’e onu sevdiğini söyler. “Seni tanıdığım her günün her dakikasında seni sevdim” diyor.

Ellen Pompeo
Meredith veda partisi sırasında. (ABC)

Meredith, Nick’i duyamıyormuş gibi davranır. Boston’a yerleştiklerinde onu arayacağını söyler ve telefonu yüzüne kapatır. Nick şaşkına döndü.

Başarılı ve çığır açan ameliyata rağmen, Winston hala uzmanlık alanını değiştirmek istiyor. Maggie büyük bir hata yaptığını düşünür ve bu da Winston’ın öfkelenmesine neden olur. Winston, “Soğuksun ve buna saygı duymuyorum,” diyor. Daha sonra Maggie, Amelia’ya evinde kalıp kalamayacağını sorar.

Lucas, Simone ve Mika, Meredith’in boş evine gelir. Yangından sonra onarımları denetlerlerse hepsine orada kalabilecekleri söylendi. Hepsi her zaman istedikleri eve ve dostluğa kavuşuyor. Bir nesil dışarı çıkarken, başka bir nesil içeri giriyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/23/how-did-meredith-leave-greys-anatomy-season-19-episode-7-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir