Meredith Duxbury’nin Viral TikTok Foundation Tekniği Görülmesi Gereken Bir Şey


söz konusu olduğunda meredith duxbury‘ın makyaj rutini, o daha çok yaklaşımla ilgili.

TikTok’ta 16 milyondan fazla takipçisi olan etkileyici, tam kapsamlı görünümlerin imza stiliyle tanınır. Daha spesifik olarak, Meredith’in yüzüne aşırı miktarda ürün sürdüğü temel tekniği, video paylaşım uygulamasını kasıp kavurdu. Ne de olsa, 2021’de rutininden ilham alarak #foundationchallenge’ı başlatan kişi o.

24 yaşındaki bir kişi, Mayıs 2022’de paylaştığı “Bir numaralı soru, ‘Meredith neden bu kadar çok fondöten sürüyorsun? video, onun genellikle kutuplaştırıcı temel yöntemine değiniyor. “Bir sürü çile sahibim, bu yüzden her birini tamamen kapatmak için çok fazla temel gerekiyor.”

Devam etti, “Sivilceniz varsa, bazen kapatmak için daha fazla kapatıcı, daha fazla fondöten kullanmanız gerekir. Çillerimi seviyorum ama tam bir çekicilik istediğimde, tam bir çekicilik istiyorum.”

Ve takipçileri tarafından kesintiler arasında herhangi bir makyajı kaldırıp çıkarmadığı veya kapıdan çıkmadan önce tamamen yeniden yapıp yapmadığı sorulduğunda, Meredith rekoru düzeltti.

Mayıs ayında yorumlar bölümünde “Kesinlikle kesintiler arasında fondöten kaldırmak için zamanım yok haha” diye yazmıştı. “Hayatım bunun için çok meşgul.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362361/influencer-meredith-duxbury-s-viral-tiktok-foundation-technique-is-a-must-see?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir