Merdiven Oyuncuları Gerçek Hayattaki Karakterleriyle Nasıl Karşılaştırılıyor?


Gerçek suç hayranları tırmanmaya hazır mı? Merdiven bir kez daha?

Aynı isimli büyüleyici belgeselden ilham alan HBO Max serisi yıldızlar Colin Firth romancı olarak Michael Peterson ve Toni Collette ikinci karısı olarak, Kathleen. Aralık 2001’de Kathleen, Kuzey Carolina, Durham’daki ailenin evinin içindeki bir merdivenin dibinde ölü bulundu.

Şov, keder gibi karmaşık temaları araştırıyor ve Kathleen’in yaşamının ölmeden önceki aylarda nasıl görünebileceğini yeniden hayal ediyor.

Tek başına hikaye sürükleyici, tüm yapımları ile John Grisham roman, ancak aktörün nefes kesici performansları ve gerçek hayattaki benzerlerini taklit etmeye olan bağlılığı, tasvire muazzam bir derinlik katıyor. Firth, İngiliz aksanını bırakıp Kathleen’in dul eşi Michael’ın şamatacı sesine bürünürken, Collette, Kathleen’in son nefesini verdiği dramatik anı tasvir etmek için akla hayale sığmaz boyutlara varıyor.

Yıldızlara, bugüne kadar insanları büyülemeye devam eden davanın nüansını ve karmaşıklığını gösteren bir ekip kadrosu eşlik ediyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329693/see-how-the-staircase-cast-compares-to-their-real-life-characters?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın