Mena Suvari Cinsel İstismar ve Eski İle Üçlü Seks – Hollywood Life


Mena Suvari Cinsel İstismar ve Eski İle Üçlü Seks – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Scott Kirkland/FX/Picturegroup/Shutterstock

Mena Süvari eski sevgilisi tarafından üçlü seks yapmak için “manipüle edildiğini” ortaya çıkardı. Şimdi 43 yaşında olan oyuncu, ilk olarak anılarında duygusal deneyim hakkında yazdı. Büyük Barış 2021’de, ancak konuyu yeni bir röportajda tekrar açtı. Mena, yıllar sonra kendisi ve eski sevgilisiyle üçlü seks yapan kadınlardan biriyle karşılaştığını açıkladı ve bu etkileşimin kendisi için nasıl bir “göz açıcı” olduğunu detaylandırdı.

“Dedim [to the woman]’Bunların hiçbirini yapmak istemediğimi bilmeni istiyorum’” Amerikan güzelliği simge dedi Gardiyan 27 Temmuz’da yayınlanan bir röportajda. “Şaşırmıştı. ‘Ah, bana bunu yapmak istediğini söyledi’ dedi. Nasıl manipüle edildiğim hakkında hiçbir fikrim yoktu, benim için büyük bir ufuk açıcıydı. Koşullar benim için yaratılmıştı ve ben onun tarafından yutuldum” dedi.

Mena Suvari Cinsel İstismar ve Eski İle Üçlü Seks – Hollywood Life
Mena Suvari, manipülatif bir eski hakkında açıldı. (Scott Kirkland/FX/Picturegroup/Shutterstock)

Ancak aktris, kendi seçtikleri üçlü seks yapanlara karşı yargılayıcı olmadığı konusunda açıktı. “Başkaları için çok sağlıklı olabilecek şeyler hakkında asla olumsuz konuşmak istemedim. Bana bunu yapma seçeneği ya da izni verilmedi ve benim için çok yıkıcı olan da buydu” diye açıkladı. “Cinsel istismara maruz kaldığında çok karışık bir şey, çünkü bunun bir kısmı … tatmin edici. Ama sonra diğer kısım tam bir kabus, bu yüzden kafan karıştı, neyin doğru olduğunu bilmiyorsun,” diye devam etti.

Mena şimdi kocasıyla evli Michael Umutve çift 15 aylık bir oğlu paylaşıyor Christopher. Mena, kendisini taciz ettiği iddia edilen eski sevgilisinin ismini vermedi. bu Amerikan Pastası aktrisin 2018 evliliğinden önce bir dizi halkla ilişkisi vardı: daha önce görüntü yönetmeni ile evliydi Robert Brinkmann 2000 yılında birlikte çalıştığı Şeker ve Baharat. İlişki 2005’te fiyasko oldu ve daha sonra onunla bağlantı kurdu. Simone Sestito2010 yılında evlenen, ancak sadece bir yıl sonra ayrılan bir konser organizatörü olan.

Kitabında, aynı isimsiz eski sevgiliden bahsederken, “sevilmediğini” açıkladı ve “sadece bir beden, onun arzuları için bir hazne” olduğunu ekledi.

Mena Suvari Cinsel İstismar ve Eski İle Üçlü Seks – Hollywood Life
Mena Suvari ve Michael Hope, 7 Ocak 2018’deki partiden sonra 75. Yıllık Altın Küre Ödülleri’nde. (Shutterstock)

Yeni röportajda, konuşmanın onun için “acı tatlı” olduğunu söyledi. “Bu acı tatlıydı çünkü görülüp duyulduğunu hissetmek güzel hissettiriyordu, ama başkalarının da benzer şekilde tanımladığını duymak yürek parçalayıcıydı. Bunu onlar için istemedim ama genel olarak çok gururlu hissediyorum” dedi. “Ben hep bunu umdum [the book] bir tür değişiklik yaratmaya ve daha fazla konuşma başlatmaya yardımcı olabilir.”

Siz veya tanıdığınız biri cinsel saldırı yaşadıysa, gizli destek için 1-800-656-4673 numaralı telefondan Ulusal Cinsel Saldırı Telefon Yardım Hattını arayın. Siz veya tanıdığınız biri aile içi şiddete maruz kalıyorsa, ücretsiz ve gizli destek için lütfen 1-800-799-7233 numaralı Ulusal Aile İçi Şiddet Yardım Hattını arayın.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/27/mena-suvari-sexual-abuse-threesomes-ex/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir