Memleket Tarihlerinde Zach Tarafından Elenen Yardım Kuruluşu – Hollywood Life


zach çaprazlama


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

Zach Shallcross ile dört memleket randevusuna gitti Gabi Elnicki, Ariel Frankel, Charity Lawson Ve Kaity Biggar 13 Mart bölümünde Bekâr. Çiftler için büyük bir haftaydı ve Charity ve Kaity, Zach’e ona aşık olduklarını söyleyerek randevularını bitirdiler. Bu arada Ariel, henüz “L” kelimesini kullanmamasına rağmen Zach’e “aşık olduğunu” itiraf etti. Gabi, duygularını ifade etmeye geldiğinde biraz daha tereddütlüydü ve duygularının nerede olduğu konusunda Zach’e açılmadı.

Bununla birlikte, Zach, henüz “aşk” kelimesini herhangi bir sıfatla söylememiş olsalar da, Gabi ve Ariel ile olan ilişkisi hakkında hala yeterince güçlü hissediyordu. Gül töreninde her iki kadın da Kaity ile birlikte gül aldı. Bu, Charity’yi gülsüz bıraktı ve elendi.

zach willcross sadaka kanunu
Zach ve Charity memleket randevularında. (ABC)

Charity’nin memleket randevusu sırasında, ailesi ve arkadaşları, özellikle aldatıldığı son ilişkisinden sonra, kalbinin tekrar kırılmasından çok endişeliydi. Onlara, bunun Zach’le birlikte almaya istekli olduğu bir risk olduğuna dair güvence verdi. Randevuya girerken, Charity, Zach’e ona aşık olduğunu söylemeye hazırdı, ancak kuşkusuz, erkek kardeşiyle yaptığı zorlu ve duygusal bir konuşmanın ardından onun duygularını “ikinci kez tahmin etmeye” başladı.

Yine de günün sonunda, Charity işlerin daha iyi gidemeyeceğini hissetti. Zach çizgi dansını yaptıktan sonra nasıl hissettiğini ifade etmeye hazırdı. “Bir milyon yıl geçse burada olacağımı düşünmemiştim,” dedi ona. “Dürüstçe aşık olduğumu söylemenin bile güvenli olduğunu düşünüyorum.” Zach daha sonra gülümsemesini engelleyemedi. “Bunun ne kadar iyi hissettirdiğini bilmiyorsun,” diye yanıtladı. “Buradaki bu an çok özel.” Hayırseverlik randevudan sonra bulutların üzerindeydi ve bir günah çıkarmada ekledi, “Ne kadar korkutucu olsa da, kendimi hiç bu kadar özgür hissetmemiştim ve bu gece muhtemelen Amerika’nın en mutlu kızıyla yatacağımı söyleyebilirim. Yüzde bin kendimi Zach’le nişanlı görebilirim.

zach, charty lawon'u çaprazlayacak
Zach ve Charity önceki bir gül töreninde. (ABC)

Ne yazık ki, Zach’in diğer kadınlarla olan bağları daha güçlüydü ve kalbinin sesini dinlemek zorundaydı. Charity, kendisine bir gül verilmediğini öğrendikten sonra gözyaşları içindeydi ve Zach bir açıklama yapmak için onu dışarı çıkardı. “Umarım, bunun vermek zorunda kaldığım en zor karar olduğunu tüm kalbimle biliyorsundur,” diye paylaştı. “Bütün gün midem bulandı. Bundan hemen öncesine kadar olmadığını bilmeni istiyorum. [that I decided]. Ve yanlış karar veriyor olabilirim. Bunu benden duymak istemediğini biliyorum ama sana veremediğim tüm sevgiyi hak ediyorsun. Seni tanıdığım için minnettarım.”

Hayırseverlik, Zach’e söylediği gibi, “Şu anda bu kelimeleri söylemek bile zor, ama buraya gelerek büyük bir risk aldığımı düşünüyorum ve kendimi tehlikeye atıyorum. İlk geceden, konuştuğun andan ve senin olduğunu anladığım andan itibaren, bu deneyimin inanılmaz bir şey olacağını biliyordum. Kesinlikle acı tatlı.” Ancak, gözyaşları içinde uzaklaşırken, Zach’in onu ortadan kaldırmasının onun için “anlamsız” olduğunu kabul etti. “Bazen hayat böyle gidiyor ve berbat, ama bu sadece kiminle birlikte olmam gerektiğini bulmaya bir adım daha yaklaştığım anlamına geliyor” diye ekledi. “En büyük korkum birinin sana hak ettiğin sevgiyi veremeyeceğimi söylemesi. Bunun ne anlama geldiğini bilmiyorum.”

Gelecek hafta, Zach fantezi süitinde Gabi, Ariel ve Katy ile buluşacak. Bölüm önizlemeleri Zach’in anlattığını ortaya koyuyor Jesse Palmer fantezi süitlerinde seks yapmak istemediğini, ancak daha sonra kadınlardan biriyle yakın olduğunu paylaştığını söyledi. Fantastik süit tarihleri, 14 Mart’tan sonra 20 Mart’ta yayınlanacak. Kadınlar Her Şeyi Anlatır özel.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/13/the-bachelor-charity-eliminated-zach-hometown-dates-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir