Meme Kanseri Farkındalık Ayı 2022’yi Destekleyen 12 Ürün


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Ekim ayının yarısına geldik ve henüz Meme Kanseri Farkındalık Ayı’na desteğinizi göstermenin bir yolunu bulamadıysanız, meme kanseri organizasyonlarını doğrudan destekleyen en iyi ürünlerden bazılarını bir araya getirdik. İtibaren Ralph Lauren’in Pink Pony Fund koleksiyonu gelirlerinin %100’ünü markanın kanserle mücadele girişimine bağışlayan Gorjana’nın Pembe Koleksiyonu Gelirlerinin %50’sini Meme Kanseri Araştırma Vakfı’na bağışlayan bu markalar, sizin de yardımınızla ciddi bir iyilik yapıyor.

Bu sınırlı sayıdaki parçalar Ekim ayı boyunca satın alınabilir olsa da, meme kanseri farkındalığına sonsuz desteğinizi göstermek için bunları yıl boyunca kullanabilirsiniz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350982/12-products-supporting-breast-cancer-awareness-month-from-bobbi-brown-ralph-lauren-gorjana-and-more?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir