Meltdown May’den Kaçınmanıza Yardımcı Olacak Bu 17 Şeyi Satın Alın


Bu makalede yer alan markalar, NBCUniversal Checkout’un ortaklarıdır. E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

Meltdown May’a aşina mısınız? Değilse, olmak üzeresin. Ve ayrıca tebrikler, çünkü böyle bir baş belasıyla karşılaşmamak için hayatınızı yeterince gerçek dünyada (çevrimiçi değil) yaşıyorsunuz. Bunu tanımlamanın en kısa yolu, bir şekilde, çünkü yıl şimdi, Mayıs ayının tamamı, insanların internette bir nevi çözüldüğü bir zamanın sinyalini verdi. Ve sadece internette de değil.

Belki yanlışlıkla uygunsuz şeyler söylerler, iki katına çıkarlar, üç katına çıkarlar ve sonra üzülmek senin probleminmiş gibi davranırlar. Belki çok uzun süredir bir arada tutuyorlar, ama güneş ışığı en iyi dezenfektan falan, işte o zaman kıyamet kopar.

Bir bakıma mantıklı. Mayıs, düzenli bir şekilde evlerimizden tekrar çıkmaya başladığımız zamandır; daha fazla randevuya çıkmaya, daha fazla seyahat planlamaya ve genel olarak tam olarak var olmaya başlıyoruz. Biraz sarsılmış olmak çok doğal.

Ama olay şu: Bunun sana olmasına izin vermeyeceğim. Veya ben. Ya da herhangi birimiz. Hepimiz çok sakin, çok havalı, çok toplanmış ve öte çıkış yapıldı. Bizi rahatsız eden manşetler gördüğümüzde, bununla ilgili bir şeyler yaparız, sadece saçmalamakla kalmayız. Derin nefesler alacağız. Meltdown May olmayacak.

Veya, en azından, varsa… onu başlatan biz olmayacağız.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372786/meltdown-may-is-around-the-corner-here's-what-to-buy-to-avoid-yours?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir