Melissa, Teresa’yı Ezen Jacqueline Metin Okur – Hollywood Life


Melissa, Teresa'yı Ezen Jacqueline Metin Okur - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Bravo

Drama, Sezon 13’ün yeniden bir araya gelmesiyle ısınıyor. New Jersey’nin Gerçek Ev Hanımları, Bravo Cuma gecesi 2. Bölümün ilk birkaç dakikasını yayınlarken! İçinde klipsbaldızlar Teresa Giudice Ve melisa gorga Teresa eski rol arkadaşı ve çılgın düşmanı olduğunu söyledikten sonra destansı kan davalarına devam ettiler. jacqueline lauritaMelissa ve Teresa’nın erkek kardeşi olan kocasının iddialarını destekleyebilir. Joe Gorga, Teresa’yı hapse göndermekten “sorumlu kişilerle takıldım”. Melissa sadece tüm iddiaları reddetmekle kalmıyor, aynı zamanda Teresa ile yakın zamanda barışan Jaqueline’in, Teresa’yı arkasından vurduğu için hiçbir güvenilirliği olmadığını gösteren makbuzlar da çıkardı.

Jaqueline’den kendisine gönderilen bildirilen mesajları ortaya çıkarmak için telefonunu çıkardı. RHONJ kast arkadaşı jackie goldschneider, Melissa onları yüksek sesle okumaya başladı ve “Umursamamam gerektiğini biliyorum ama küstahlığı, sesi ve iğrenç bir pislik**** olduktan sonra çok fazla paçayı sıyırması beni rahatsız ediyor.” Buluşma koltuğundaki bayanlar şok olmuş görünürken Melissa devam etti, “O aşağılık bir çöp kovası, aptal ama aynı zamanda çok hesapçı. İki yüz germe, göz germe ve yeni göğüslerine rağmen hala çok çirkin ve kendini bir tanrıça sanıyor.” Ah.

Melissa daha sonra Teresa’ya “Bu senin arkadaşın, bana karşı kullanmak istiyorsun” diyerek o anı özetledi. Teresa’ya Jaqueline’in bu kadar bariz bir takla atan biri olduktan sonra gerçek bir mavi kanka olmayabileceğini göstermeye çalışmak Melissa adına sağlam bir çabaydı.

Ancak Teresa zarar görmemiş göründü ve hemen Jaqueline’in artık Melissa’nın peşine düşeceğini söyleyerek yanıt verdi. Dolores Katanya içeri girdi ve tamamen imzalandı. “Bir gözün açık uyu,” diye haykırdı Dolores. “Bu senin için kötü Melissa, düşüyorsun.” Çift ah.

Melissa, Teresa'yı Ezen Jacqueline Metin Okur - Hollywood Life
Melissa Gorga ve Teresa Giudice, ‘RHONJ’un 13. Sezon yeniden bir araya gelmesinin 2. Bölüm ön izleme klibinde konuyu ele alıyor. (Bravo)

Jaqueline’in Melissa’yı hedef alıp almayacağını yalnızca zaman gösterecek, ancak şimdilik, eski ev hanımı, en azından çiftin “5 saat öğle yemeği yediklerini” söylediği Vegas’taki mini buluşmalarından sonra Teresa Takımı olarak görünüyor. Onun üzerinde instagram Jaqueline, Sin City’de birlikte poz veren ikilinin gönderisine ayrıca, “Yeniden bir araya geldik ve bu çok iyi hissettiriyor! HAYIR, RHONJ’a geri dönmek istemiyorum! Las Vegas’ta yaşıyorum ve bu yaz CA’da Orange County’ye taşınıyorum!”

2. Kısım ön izleme klibi, Andy’nin dikkatini en yenisine çevirmesiyle sona erdi. RHONJ üye, rachel fudave ilk sezonunda, özellikle çekimler sırasında 2 yaşında ve yeni doğmuş bir bebek annesi olarak nasıl ilerlediğini soruyor. Bununla birlikte, bir hayran Rachel’a rol arkadaşı hakkında ne hissettiğini sorduğunda, sevimli an hızla dramatik bir ana geri döndü. Jennifer Aydın burun işini çağırıyor.

Yukarıdaki klipte Rachel ve Jennifer’ın söz düellosuna göz atın ve yeniden bir araya gelme devam ederken hepsini yakaladığınızdan emin olun. New Jersey’nin Gerçek Ev Hanımları Salı günü saat 20:00’de Bravo’da.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/03/rhonj-reunion-preview-melissa-reveals-jacqueline-texts-bashing-teresa/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir