Melissa Joan Hart, Sabrina Yeniden Başlatmanın İşe Yarayacağını Neden Düşünmüyor?


Sabrina bile bu kadar iyi büyü yapamazdı.

Genç Cadı Sabrina yıldız melisa joan hart Sevilen sitcom 2003’te yedi sezonun ardından sona erdiğinde asasını sonsuza dek bıraktı ve potansiyel bir yeniden başlatma için başka bir bira pişirmeye pek hevesli değil.

Melissa, E’ye özel olarak “Orijinali kadar harika olacağını düşünmüyorum,” dedi! 10 Aralık’ta ChristmasCon’da yayınlanan haberler.

Her yeniden başlatmanın veya yan ürünün eşit derecede başarılı olmadığı kesinlikle doğru olsa da, Melissa yaptı bize bir hatırlat sabrina yeniden tasavvur “Netflix ile zaten yapıldı” şeklinde Sabrina’nın Tüyler ürpertici Maceralarıhangi rol aldı Kiernan Şipka unvanlı genç cadı olarak ve 2018’den 2020’ye kadar Netflix’te iki sezon boyunca koştu.

Melissa, “her zaman ilerlemeyi sevdiği” konusunda ısrar etti, ancak bu, onu duymadığı anlamına gelmez. sabrina Hayranlar yıllar içinde daha cadıca bir iyilik için yaygara koparıyor – özellikle Harvey söz konusu olduğunda (Nate Richert), dizinin sonunda Sabrina’nın kaçtığı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358329/melissa-joan-hart-explains-why-she-doesn't-think-a-lessigreatersabrinalessigreater-reboot-would-be-successful?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir