Melissa Gorga, Teresa Giudice’nin Düğününü Atlamakta Neden “Haklı” Oldu?


Margaret Josephs tartıyor Teresa Giudice Ve melisa gorga‘ nin acı aile kavgası.

New Jersey’nin Gerçek Ev Hanımları Melissa ve kocasından beri yıldızlar anlaşmazlığa düştü Joe Gorga Teresa’nın Ağustos 2022’deki düğününü atladı Luis “Louie” Ruelas. Ancak Margaret’in gördüğü gibi, Gorgas’ın evlilikten vazgeçmek için tamamen anlaşılır bir nedeni vardı.

Margaret, E’ye özel olarak “Sezon finalinde ne olduğunu biliyorum ve bunun çok talihsiz olduğunu düşünüyorum” dedi! 13. sezon haberleri düşüyor. “Melissa ve Joe’nun neden çok üzüldüğünü biliyorum ve bence bu çok yıkıcıydı. Ailelerin başına bu geldiğinde çok üzücü ve bence Melissa ve Joe gerçekten de düğüne gitmemekte haklılar.”

Bravo yıldızı, “Bence herkes nedenini görecek” diye ekledi. “Bence mantıklı ve üzücü.”

Margaret, Giudice-Gorga kavgasının kesin nedenini bozmasa da, Teresa’nın bu sezon kamera karşısına çıkardığı şeyin Joe ve Melissa için “çok incitici” olduğunu düşündüğünü söyledi.

olarak RHONJ fragman alay edildi, rol arkadaşı Jennifer Aydın Yaklaşan bir bölümde Melissa hakkında bir aldatma suçlamasını gündeme getirir.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1363560/lessigreaterrhonjlessigreater-s-melissa-gorga-was-%22justified%22-in-skipping-teresa-giudice-s-wedding-margaret-josephs-says?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir