Melissa Gorga, Teresa Giudice’nin Alnına Estetik Ameliyat Olduğunu İddia Etti – Hollywood Life


Teresa Giudice Melissa Gorga


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: MJ Photos/Shutterstock

Devam eden husumetlerine rağmen, melisa gorga görüşmediği baldızının olduğunu ifşa etmekte hiç sorun yaşamadı Teresa Giudice çıkış yaptıktan sonra alnını uzattı New Jersey’nin Gerçek Ev Hanımları 2009’da. 43 yaşındaki realite yıldızı yepyeni bir şekilde “Teresa alnını yaptı” dedi. RHONJ: Gösteriden Sonra bölüm klibi (görülen Burada) 16 Mart’ta yayınlandı. “Biraz daha geriye gitti,” diye ekledi saç çizgisini işaret ederek. “Herkes bir şeyler yapar.”

Melissa’nın ifşası, oyuncu kadrosuna katıldığında kendini televizyonda gördükten sonra burnunu yaptırdığını açıkladığından, kötü niyetli görünmüyordu. RHONJüçüncü sezonu. “İlk seferden sonra herkes biraz uyum sağlar. [they see themselves on TV]”diye kaydetti. Alnına da bazı işler yaptırmayı umursamayacağını itiraf etmeye devam etti. “Kendimin yarısını verebilirim ya da başkasının yarısını alabilirim” dedi.

Teresa Giudice plastik cerrahi
Melissa Gorga’ya göre Teresa Giudice, ‘The Real Housewives of New Jersey’in ilk sezonundan sonra alnını uzattı. Solda, Melissa, gösterinin başladığı 2009 yılında resmedilmiştir. (Fotoğraf: Gregory Pace/BEI/Shutterstock)

rachel fudaMelissa ile birlikte günah çıkarma odasında bulunan , onun da alnına dokunmaktan çekinmeyeceği konusunda hemfikirdi. “Biraz ileri gitmem gerekiyor. Alnım biraz büyük, ”dedi. Ancak daha sonra “güzel kızların büyük alınları olduğunu” ilan etti.

Melissa, yüzünü ve vücudunu güzelleştirmek için geçirdiği prosedürler konusunda açıktı. 2015 yılında, 20’li yaşlarının başındayken göğüs büyütme ameliyatı olduğunu açıkladı. “Bana şans Dile! Doktorun emirlerini yerine getirmek… 13 yıl sonra meme implantlarınızı değiştirmenin her zaman en iyisi olduğunu söylüyorlar 🙂 işte başlıyoruz…” diye yazdı. Instagram anlık görüntüsü kendisinin bir klinik sandalyesinden iki başparmağını kaldırması.

50 yaşındaki Teresa’nın da meme implantları var ve samimi bir 2020 gönderisinde karar hakkında açıldı. instagramaşağıda görülebilir. “Her zaman güçlü durmanın ve en iyi, en özgüvenli haliniz gibi hissetmenin önemli olduğuna inanıyorum. İlk Göğüs Büyütme ameliyatımdan 10 Yıl sonra göğüslerimi yeniden yaptırmaya karar verdim. Dr. Preminger @premingermd’e çok müteşekkirim,” diye söze plastik cerrahın yanında gülümserken çekilmiş bir fotoğrafla başladı. Dr. Aviva Preminge bir klinikte “Harikaydı ve çok profesyoneldi. Onu kesinlikle sevdim ve sonuçlardan daha mutlu olamazdım. Göğüslerimi yeniden yaptıracağım için çok gergindim ama kendimi en iyi halim gibi hissetmem gerektiğini hissettim.”

“Kendisini en iyi şekilde hissetmeyen herkesi daha iyi hissetmek için çalışmaya teşvik ediyorum. Her gün en ufak bir şey olsa bile” diye devam etti. “Daha iyi hissetmek için kozmetik cerrahi gerektiren bir şeyse, Dr. Preminger @premingermd’yi şiddetle tavsiye ederim ve sonuçlardan daha mutlu olamazdım. Beni anladığını ve gerçekten rahat hissetmemi sağladığını hissettim.

Teresa, 22 yaşındaki en büyük kızı gibi burun estetiği de yaptırdı. Giudice. Gia ona aldı instagram Temmuz 2020’de silinmiş bir fotoğrafta rinoplasti geçirdiğini ortaya çıkardı. “evet burnuma estetik yaptırdım. evet şiştim, ”diye yazdı. “[T]çok teşekkür ederim @drtobiasnyc buna kesinlikle aşığım… Artık bir yetişkinim, bu bir süredir benim için bir güvensizlik oldu ve kendi tenimde hiç bu kadar mutlu ve rahat olmamıştım!!”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/16/melissa-gorga-teresa-giudice-plastic-surgery-forehead/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir