Melissa Gorga, ‘RHONJ’ İçin Yeni Röportajda Teresa Giudice Feud’u Konuştu – Hollywood Life


Teresa Giudice ve Melissa Gorga


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Gregory Pace/Shutterstock

Fanları New Jersey’nin Gerçek Ev Kadınları görünce hiç şaşırmayın Teresa Giudice kardeşiyle kavga etmek, Joe Gorgave onun eşi, Melisaama oyuncular 13. sezon finalini çekerken çıkan kavga o kadar feciydi ki Melissa ve Joe, Teresa’nın düğününe katılmayı reddetti. Ve Melisa’dayken BravoCon hafta sonu, iddiaya göre bu kavganın nedenini bize anlattı. yeni aldatma dedikodusukendisinden önce gelenlerden “süper farklı”.

“Aslında çok farklı. Diğer zamanlardan çok farklı olduğunu hissediyorum. Sadece bir değil, iki tarafın da havlu attığını hissediyorum” dedi. HollywoodYaşam MÜNHASIRAN. “Ve her zaman iki taraf da – aynı anda – vazgeçtiğinde, işte o zaman tehlikeli olur derler. Ve bence iki taraf da şu anda vazgeçiyor.”

Teresa Giudice, Melissa Gorga
Teresa Giudice ve Melissa Gorga. (MJ Fotoğrafları/Shutterstock)

Kameralar çekilirken gerçekte neler olup bittiğine gelince, Melissa hayranların öğrenmek için gösteriyi izlemeleri gerektiğini söyledi. Ve o zamana kadar herkesin kararlarını saklamasını umuyor. “Neler olup bittiği ve neden düğüne gitmediğimiz konusunda çok fazla spekülasyon olduğunu hissediyorum” dedi. “Ve tüm cevaplarını alacaksın gibi hissediyorum. Beğenmekten başka nasıl anlatacağımı bilmiyorum, işin içine girince, olup biteni, olup biteni dinlediğinizde daha iyi anlayacaksınız.”

Melisa ve Joe Gorga
Melissa ve Joe Gorga (Fotoğraf: KCR/Shutterstock)

Oyuncular ayrıca çekimler sırasında yaşananlar konusunda o kadar bölünmüş durumda ki BravoCon sırasında iki ayrı panele bölündüler. Diğer tüm Gerçek ev hanımları yayınlar bir panele sahipken, RHONJ iki tane vardı. BravoCon’daki ayrı panellerinde Melissa ve Joe, ayrılığın Teresa’nın işi olduğunu iddia ettiler, ancak Teresa bu tür bir “güç” ve “ün ve paraya” sahip olmadığını söyledi. ailesini mahvetti“sırttan bıçaklayan” kuzenleri dahil, Kathy uyanık ve gül Pierri.

Şu anda Joe, kendisinin ve Teresa’nın “hiçbir ilişkisi” olmadığını söylüyor, bu yüzden 13. Sezonda dramanın nasıl gelişeceğini görmek ilginç olacak. RHONJ prömiyerleri bu yıl sonra.




Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/16/melissa-gorga-teresa-giudice-feud-interview-rhonj/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir