Melissa Gorga, Metin Mesajları Sızdırıldıktan Sonra Teresa Giudice’ye “Sahte” Dedi – Hollywood Life


Teresa Giudice Melissa Gorga


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Jason Mendez/Invision/AP/Shutterstock

Ve düşmanlık devam ediyor. melisa Gorga yengesini suçluyor Teresa Giudice kişisel metin mesajlarının bu hafta ateşli bir 9 Şubat gönderisinde sızdırılması için Instagram Hikayesi. “Çocuklar! Görüyorum ki hepiniz kısa mesajları merak ediyorsunuz! Birisi kesinlikle spiral çiziyor ve fazla mesai yaptığını ‘kanıtlaması’ gerekiyor,” 43 yaşındaki New Jersey’nin Gerçek Ev Hanımları yıldız başladı. “AMA BUNLARIN HEPSİ BENİM DEDİĞİMİ DAHA FAZLA İSPATLIYOR!!!”

“Birleşmeyi filme aldıktan sonra gönderdiğim kısa mesajlara cevap vermedi!! CRİKETLER!!!” diye devam etti, Açıkça tedirgin. “Üç hafta sonrasına kadar değildi ve yeniden birleşme AIRED’den sonra – erkek kardeşine ve bana ne kadar kötü davrandığına dair tüm tepkileri alıyordu – SONRA uzanıp durumu temizleme ihtiyacı hissetti. Tam da biz çekime başlamak üzereyken elini uzatması ve sonunda ilişkimizi ve onun bunu nasıl düzeltebileceğini tartışmak istemesi SAHTE!”

Melissa, “Bu gerçek değildi ve bencilceydi. Hız treninden inmek istedik. Boş nokta. Şimdi daha fazlasını söyleyemem ama bu sezonu izlemeye devam ederseniz çok daha anlamlı olacaktır.”

50 yaşındaki erkek kardeşi Teresa’nın ilişkisi bir sır değil. Joe Gorga, 42 ve karısı tüm zamanların en düşük seviyesinde. Görünüşe göre her şey 12. Sezonda kaynama noktasına ulaştı. New Jersey’nin Gerçek Ev Hanımları, 2022’de yayınlandı. Başlangıçta Teresa ve eski kocası vergi kaçakçılığından hapse mahkum edildiğinde kafa kafaya verseler de, Ağustos 2022’de Teresa’nın düğünü öncesinde işler daha da kötüye gitti. Luis “Louie” RuelasJoe ve Melissa’nın atladığı. Görünüşe göre Melissa’nın bir tanıtım turundayken Joe’yu aldattığına dair bir söylenti çıktıktan sonra işler geri dönüşü olmayan bir noktaya geldi ve Teresa’nın söylentinin gün ışığına çıkmasına yardımcı olduğu sonucuna vardılar. Daha sonra, sırasında New Jersey’nin Gerçek Ev Hanımları 12. sezon finali, Teresa ve Joe şiddetli bir kavgaya tutuştular, bu da Joe’nun sahneden fırlamasına ve gösteriyi bırakmakla tehdit etmesine neden oldu.

Teresa Giudice Melissa Gorga
Görünüşe göre Teresa Giudice ve Melissa Gorga arasındaki uzlaşma şansı azaldı (Fotoğraf: Jason Mendez/Invision/AP/Shutterstock)

Melissa’nın Instagram Hikayesinde bahsettiği sızan metin mesajlarına göre, Gerçek Ev Hanımları Hakkında Her Şey, Melissa, 12. Sezon buluşması çekildikten sonra Teresa’ya mesaj attı ve Mayıs 2022’nin başında yayınlanan yeniden birleşme bitene kadar bu konuda hiçbir şey duymadı. Yeniden buluşmayı gördükten sonra Teresa, Melissa’ya bir mesaj gönderdi ve “her şeyin olmasını istediğini” açıkladı. daha iyi” ve onu öğle yemeğine davet etti. O zamana kadar işler Melissa için çok uzun süre ters gitmişti.

“Teresa, toplantıdan eve dönerken sana mesaj attım ve şimdiye kadar hiç cevap vermedin. Yüzüncü kez aileyi yeniden düzeltmek istiyormuş gibi hissetmek için yorumları izleyip okumak zorunda olmak bana biraz hesaplı geliyor. Bu metnin sizinle ilgili olduğunu ve bizimle ilgili olmadığını hissediyorum. Özellikle de iki hafta sonra yeniden çekime başlamak üzereyken. Bunca yıldan sonra nihayet ilişkimizin gidişatını kabul etmenin bir yolunu buldum.”

Melissa, Teresa’ya onu gelin partisinden dışlayarak ve hatta kamuoyu haberi olana kadar ona söylemeyerek “kumdaki çizgiyi çizdiğini” hatırlatmaya devam etti. “Röportajlarda asla arkadaş olmayacağımızı defalarca söyledin. Size katılıyorum. Her zaman aile olacağız ve sana her zaman en iyisinden başka bir şey dilemeyeceğim. Yakında görüşürüz, ”diye bitirdi.

Teresa, Melissa’ya “içten ve samimi” mesajı için teşekkür ederek yanıt verdi ve “içten” özür diledi. Melissa’dan bir kez daha buluşmasını istedi, ancak talebi bir kez daha reddetti. Bunu, Melissa’nın kendisinin ve Joe’nun katılamayacağını söylediği Teresa’nın doğum günü kutlaması da dahil olmak üzere görünüşte arkadaşça bazı mesajlar izledi. Teresa’nın ona teşekkür ettiği çiçekleri gönderdiler.

13. sezon New Jersey’nin Gerçek Ev Hanımları 7 Şubat’ta gösterime girdi ve Melissa’nın dediği gibi, hayranların trajik aile hikayesinin daha fazlasını görmek için bizi izlemeye devam etmesi gerekecek.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/09/melissa-gorga-calls-teresa-giudice-fake-text-messages-leaked/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir