Melissa Gorga, Luis Ruelas’ı Teresa Giudice’i “Manipüle Etmekle” Suçluyor


melisa gorga satın almıyor Teresa Giudice‘nin özür turu.

Teresa baltayı çılgın düşmanla gömdükten sonra Margaret Josephs 13. sezon galasında New Jersey’nin Gerçek Ev HanımlarıMelissa şimdi baldızının kocasını suçluyor Luis “Louie” Ruelas güzel yapma kararının arkasında olmak.

Melissa, Bravo dizisinin 14 Mart’taki bölümünde rol arkadaşı olduğu zaman ortaya çıktı. rachel fuda Teresa’nın kendisine “Margaret ile arkadaş olma konusunda uyarılarda bulunduğunu” paylaştı.

Rachel ekledi, “Teresa aslında özellikle Margaret’in bir düşman olmaktansa bir arkadaş olarak olmasının daha iyi olduğunu söyledi.”

Haber, Melissa’nın BS’yi aramasına neden oldu.

“Gördüğümde sahte olduğunu anlıyorum ve tekerlekli paten partimde Margaret’e koşan Teresa şimdiye kadar gördüğüm en sahteydi,” diye bağırdı. “Kral Margaret’ten nefret ediyor. Kral Margaret’e katlanamıyor, bana katlanamıyor.”

Melissa itirafında, Teresa’nın çelişkili davranışlarından Louie’yi sorumlu tuttu.

“Louie’yi olduğu gibi görüyorum ve çekici ama aynı zamanda çok manipüle edici,” diye iddia etti. “Öyleyse, Louie’nin ona, ‘Margaret’e iyi davran, Margaret’le dalga geçme’ dediği çok açık. Çünkü Margaret’in hakkımızda tüm gerçekleri söylemeyi bırakmasına ihtiyacımız olacak. İhtiyacımız olan da bu.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367987/lessigreaterrhonjlessigreater-s-melissa-gorga-accuses-luis-ruelas-of-%22manipulating%22-teresa-giudice?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir