Melissa Etheridge, Oğlunun Aşırı Dozundan Utanmayacağını Söyledi – Hollywood Life


Melissa Etheridge, Oğlunun Aşırı Dozundan Utanmayacağını Söyledi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: MediaPunch/Shutterstock

Melisa Etheridge şu anda oğluyla nasıl başa çıktığını açıkladı Beckett’ın 2020’de 21 yaşında aşırı dozdan ölüm. Broadway dışı gösterisinin açılışında, Benim pencerem13 Ekim’de efsanevi müzisyen, Beckett’ın ölümü ve opioid kötüye kullanımı bozukluğu ile mücadelesi konusunda “suçluluk” ya da “utanç” hissetmeyi reddeden bir yere “hepimizin derin bir manevi inanca sahip olarak gelebildiğini” söyledi. kendi seçimlerimizi yapıyoruz” Sayfa Altı.

Melissa Etheridge, Oğlunun Aşırı Dozundan Utanmayacağını Söyledi – Hollywood Life
Melissa Etheridge, oğlu Beckett’in 2020’de 21 yaşındayken ölümcül aşırı doz almasından dolayı ‘utanç duymayacağını’ söyledi. (MediaPunch/Shutterstock)

Melissa, “Hepimiz her gün aşk ya da korku arasında seçim yapabiliriz ve oğlum seçimlerini yaptı ve ben bir anne olarak elimden gelenin en iyisini yaptım ve hiçbir suçluluk ya da utanç almayacağım” dedi. “Seçimleri yüzünden durup hayatımı mahvetmemi istemezdi.”

Yeni görünüm, “Come to My Window” şarkıcısının daha önce Beckett’in ölümünden üç ay sonra suçluluk duygusuyla mücadele ettiğini söylemesinin ardından geldi. “Her zaman kalbimde ve ruhumda biraz ‘Ah, ne yapabilirdim ki? Ve bu şekilde bitmesi benim suçum mu?’ ve tüm bu tür şeyler” dedi Yuvarlanan kaya Ağustos 2020’de. “Ve gittikçe küçülüyor, çünkü artık bana hizmet etmiyor ve şu an olduğu yerde kesinlikle bunu üstlenmemi istemiyor.” çıkışa söyledi ve ekledi, “Bilirsiniz, eğer bu, kendilerine işkence eden herhangi bir ebeveyne yardımcı olabilirse… Hayatın, elimizden geldiğince neşeyle yaşanması gerektiğine inanıyorum.”

Melissa, Beckett’ı eski sevgilisiyle paylaştı Julie Cypher. Eski çift, ablasını da paylaşıyor Bailey. Beckett ve Bailey, Melissa’nın yakın arkadaşı ve ünlü müzisyenin biyolojik çocuklarıdır. David Crosby. Kardeşler suni tohumlama ile karşılandı. Melissa da 15 yaşında ikizlerin annesi oğlum miller ve kızı Johnnieeski ile Tammy Lynn Michaels. Şu anda, Melissa yapımcı ile evli. Linda Wallem2014 yılında evlendiği kişi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/15/melissa-etheridge-no-shame-son-overdose/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir