Melanie Lynskey’nin Emmy Elbisesi Onu Nasıl “Kötü Bir Kaltak” Gibi Hissettirdi?


melanie lynskey öldürmeye hazır Emmy’ye geldi.

bu Sarı ceketler yıldız, 12 Eylül’de 2022 Emmy kırmızı halısında özel yeşil şifonla büyüledi Hıristiyan Siriano elbise. Lynskey söyledi E! Kırmızı Halıdan Canlı Yayında ev sahibi, Laverne Cox, elbisesinin “prenses ve kötü kaltağın mükemmel karışımı” olduğunu söyledi. Oyuncu, elbiseyi bulma ve kendi teninde iyi hissetme yolculuğunu detaylandırdı.

Lynskey, “Benim için, bedenim için bir şey yaptı” dedi. Kabarık eteğine atıfta bulunarak “Prenses gibi hissediyorum çünkü bu prenses gibi bir şeye sahibim” dedi. “Ama aynı zamanda kendimi biraz kötü bir orospu gibi hissediyorum, çünkü burası altına çok uyuyor ve kocam ‘Bu seksi!’ Yani istediğin bu.”

Sarah Paulson Lynskey’nin ödül töreni için elbisesini korumasına yardım etmede önemli bir rol oynadı. bu Şeker Yıldız daha önce Emmy bölümünde ortaya çıktı Laverne Cox ile Dürüst Olursak 5 Eylül’de, Amerikan korku hikayesi star, mükemmel elbiseyi bulmak için topu yuvarlamasına yardım etti.

Lynksey, “Arkadaşım Sarah Paulson benim için birçok kişiye mesaj attı ve ‘Bu benim arkadaşım, onun prenses anını yaşamasını istiyorum’ dedi. “Benim o ilişkilerim yok, o yüzden kendini ortaya koydu ve insanlar tepki verdi. Rüya gibi geliyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346099/how-christian-siriano-helped-melanie-lynskey-feel-like-a-bad-bitch-with-2022-emmy-dress?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir