Melanie Lynskey, Candy Rolüyle Nasıl Güç Buldu?


Lynskey, “Tartışmaktan korktuğu o kadar çok şey var ki, hiç kimseyle konuşmadı, ona çok yakın duruyor, bu onu utançla dolduruyor, pişmanlıkla dolduruyor ve hiçbir şeyi işleme almıyor” dedi. “Bir tür ileri itiyor ve ilerliyor ve sonra işler yoluna girecek ve onları geri itecek.”

Ancak bu rol bile, duygularıyla nasıl başa çıktığını doğrulaması bakımından Lynskey için rahatlatıcı olmuştur. Duyguları işlemekle ilgili olduğunu, “sürekli” ağladığını ve başkalarıyla “asla küçük konuşmalar yapamayacağını” söyledi. Dediği gibi, “Tek konuşmak istediğim insanların travması ve başına gelen korkunç şeyler.”

Dürüst olmak gerekirse, Shauna’nın neden travması hakkında konuşmadığını anlamak zor değil – bir uçak kazasından sağ çıkmak ve bir grup yamyam genç kızla ormanda mahsur kalmak eğlenceli görünmüyor.

ilk sezonu Sarı ceketler Showtime Now’da yayınlanıyor ve Şeker Hulu’da.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333198/why-melanie-lynskey-needed-to-play-betty-gore-in-hulu-s-candy?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel