Melanie Lynskey, Adrianne Curry’nin Last of Us Diss’ine Alkışladı


Melanie Lynskey gerekenlere sahip olduğunu biliyor.

bu Sarı ceketler HBO’nun 5 Şubat bölümünde milis lideri Kathleen olarak ilk kez ortaya çıkan yıldız Bizden geriye kalanlar– geri ateşlendi Amerika’nın Bir Sonraki Top Modeli kazanan Adrianne Köri Lynskey’nin şovdaki görünümünü eleştirdikten sonra.

8 Şubat’tan beri silinen tweet’inde Curry, Lynskey’in bir fotoğrafının altına, “Vücudu lüks yaşam diyor… kıyamet sonrası (sp) savaş ağası değil. Ona ihtiyacın olduğunda linda hamilton nerede?”

Lynskey şakayla yanıt verdi ve karşılaştırmanın Terminatör yıldız tam olarak pek mantıklı gelmedi.

“Öncelikle—bu benim kapak çekimimden bir fotoğraf. Modaya uygun dergisi, HBO’lardan bir fotoğraf değil Bizden geriye kalanlar,” Lynskey tweet attı. “Ve ben de Titizlikle planlayan ve devirmeyi gerçekleştiren bir kişiyi oynuyorum. [government agency] FEDRA. AKILLI olmalıyım hanımefendi. Kaslı olmam gerekmiyor. Uşaklar bunun için var.”

Lynskey bir dizi tweet’te şunları ekledi: “Bazı insanların bu rol için tipik bir kadro olmadığım için kızmalarını anlıyorum. Bu benim için heyecan verici. Eylem çağrıldıktan sonraki anlar dışında, gerçekten öyle hissettiğiniz zamanlar Başka birinin vücudunda, işimin en heyecan verici yanı beklentileri alt üst etmek.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364343/melanie-lynskey-claps-back-after-adrianne-curry-criticizes-her-appearance-on-lessigreaterthe-last-of-uslessigreater?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir