Mel B, Kızı Phoenix ve Annesi Andrea Pour Moi İçin Mayolarla: Fotoğraflar – Hollywood Life


Phoenix Gulzar, Andrea Brown, Mel B


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Pour Moi/Mega için Jay Mawson

melanie kahverengi (diğer adıyla Korkunç Baharat veya Mel B) kızıyla birlikte çarpıcı yeni bir mayo çekiminde yer aldı. Phoenix Chi Gulzar24 ve anne andrea kahverengi, 67! tarafından çekilen fotoğraflarda Jay Mawson için Moi’yi dökün48 yaşındaki pop yıldızı, sıcak pembe, kraliyet mavisi ve limon yeşili renk bloğu tek parça giyen Andrea’nın yanında gülerken limon yeşili bikinisiyle inanılmaz görünüyordu. Phoenix, sıcak pembe ve turuncu desenli bir bikini içindeki ünlü annesinin neredeyse ayna görüntüsüydü. Mel ve Phoenix’in dantelli iç çamaşırlarıyla, Phoenix’in parlak turuncu ve pop yıldızının beyaz giydiği muhteşem bir çekim.

Mel B ve Phoenix Gulzar
Mel ve kızı Phoenix, Pour Moi için rötuşsuz fotoğraflarda iç çamaşırı modeli. (Pour Moi/Mega için Jay Mawson)

Pour Moi kampanyası için başka bir fotoğrafta şarkıcı, Phoenix’in siyah boyundan bağlamalı bikinisiyle havuz kenarında uzanırken parlak yeşil bikinisiyle sallandı. Ve bir diğerinde, müzikal anne ve sevimli kızı hayvan desenli şık korseler giydiler. “Güvenine Sahip Çık” kampanyasının her güzel fotoğrafı, güvenin gücünün ve ailenin güzelliğinin nesiller arası bir hatırlatıcısıydı.

Mel B ve Phoenix Gulzar
Mel ve kızı Phoenix, Pour Moi’nin ‘Güvenini Sahibin’ kampanyası için havuz başında dinleniyorlar. (Pour Moi/Mega için Jay Mawson)

Bir basın açıklamasına göre, kampanya “herkesin şekli, boyutu veya ten rengi ne olursa olsun kendine güven duymayı hak ettiği inancına dayanıyor.” Ek olarak ve dikkat çekici bir şekilde, her ikisi de eski baharat Kız ve şirket, kampanya fotoğraflarının hiçbirinde airbrush yapılmamasını kabul etti. Birleşik Krallık merkezli şirket, asil misyonu kadınlara ve çocuklara yönelik aile içi şiddeti sona erdirmek olan bir grup hayır kurumu olan Women’s Aid’e bağış yapıyor. Mel ve Phoenix örgütün patronlarıdır.

Mel B ve Phoenix Gulzar
Jay Mawson, Pour Moi/Mega için

Şirketin basın açıklamasına göre Mel, çekimin bir bölümünde şunları söyledi: “İşbirlikçi bir deneyim olmasına bayılıyorum – çekime annemi ve kızımı dahil etmek benim fikrimdi ve çok eğlendik!” Olduğu gibi, güven eskisinin ön saflarında yer aldı. Amerika’nın yeteneği var uzun süre hakimin aklını 2017 röportajında, üç kızını buna sahip olmaları için nasıl yetiştirdiğini paylaştı.

Mel B, Andrea Brown ve Phoenix Gulzar
Phoenix Gulzar, Andrea Brown ve Mel B. (Pour Moi/Mega için Jay Mawson)

Onlara verebileceğiniz tek şey sevgi, şefkat ve ilgi ve mutlu yollarına devam ediyorlar” dedi. İNSANLAR o zaman. “Umarım, diğer kadınlara değer veren, saygılı ve destekleyici olan, kendine güvenen, güçlü üç kadın yetiştiriyorumdur.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/31/mel-b-daughter-phoenix-mom-andrea-swimsuits-pour-moi-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir