Meghan ve Harry Saray Zorbalık Soruşturmasının Yayınlanmaması Hakkında Ne Hissediyor?


benziyor Prens Harry ve Meghan Markle Buckingham Sarayı’ndan herhangi bir kapatma almayacak.

29 Haziran’da Buckingham Sarayı’nın kıdemli bir yardımcısı, çalışanların Düşes’in kendilerine zorbalık yaptığına dair iddialarına yönelik soruşturmalarının tamamlandığını, ancak bulgularını açıklamayacaklarını duyurdu.

Harry ve Meghan’ın bu haber hakkında ne düşündüklerine gelince, Sussex Dükü ve Düşesi’ne yakın bir kaynak E! Sadece çiftin “hayal kırıklığına uğradığı” haberi, soruşturmanın inceleme sonuçlarının paylaşılmayacağına dair.

3 Mart 2021’de Saray yetkilileri, Meghan’ın çalışanlara zorbalık yapmakla suçlanmasının ardından bir soruşturma başlatacaklarını duyurdu.

“İddialarla ilgili çok endişeliyiz” Kere Buckingham Palace, Mart 2021’de yaptığı açıklamada, Sussex Dükü ve Düşesi’nin eski personeli tarafından yapılan iddiaların ardından,” dedi. Hane Halkından ayrılanlar da dahil olmak üzere, o sırada yer alan personelin üyeleri, ders çıkarılıp çıkarılamayacağını görmek için katılmaya davet edilecektir. Kraliyet Ailesi, birkaç yıldır İşyerinde Onur politikasına sahiptir ve işyerinde zorbalık veya tacize müsamaha göstermez ve etmeyecektir.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336358/how-meghan-markle-and-prince-harry-feel-about-palace-bullying-investigation-results-not-being-made-public?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir