Meghan Trainor’un Evliliği Hakkında Paylaştığı Her NSFW İtirafı


Ekim 2021’de manşetlere çıkan, Meghan ve Daryl’in yatak odası alışkanlıkları değil, yan yana iki tuvaletleri olduğunu açıkladığında banyo tercihleriydi.

Meghan, Spotify’da “Bunu kimse bilmiyor ama banyomuzda bir tuvalet vardı ve gecenin bir yarısı bebekle birlikteyken çoğu zaman aynı anda işemek zorunda kalıyoruz” dedi. Neden Benimle Çıkmıyorsun? dijital ses dosyası. “Ben de ‘Lütfen yan yana iki tuvalet alabilir miyiz?’ dedim.”

“Yan yana oturan iki tuvaletimiz var ve sadece iki kez birlikte kaka yaptık. Aynı anda çok işiyoruz.”

Meghan’ın tuvalet konuşması manşetlere taşındıktan sonra, alışılmadık banyo kurulumlarını çevreleyen tüm vızıltılara değindi ve E’yi kabul etti! Habere tepkinin geldiğini “görmedim”.

“Gecenin bir yarısında aynı anda çişimizin sayısı beni o kadar minnettar kılıyor ki iki tuvaletim var çünkü onu beklemek zorunda değilim ya da o beni beklemek zorunda değil.” açıkladı. “Çok uyumluyuz. İğrenç ama onu seviyorum.”

Meghan ayrıca rekoru sosyal medyada da kırdı.

6 Ekim 2021’de tweet attı “BİR KEZ birlikte kaka yaptık ve güldük ve bir daha asla dedik…” Ve herhangi bir kısa konuşma için burada değil, “Ondan uzaktayken yasal olarak onu özlüyorum. Ve obvi birlikte işiyoruz.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372668/every-nsfw-confession-meghan-trainor-has-made-about-her-marriage-to-daryl-sabara?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir