Meghan Trainor, Kardeşleriyle Daha Seksi Şarkılar Yazmak Konusunda Ne Hissediyor?


Meghan Eğitmen‘ın son albümü, bazı şaşırtıcı işbirlikçileri sayesinde şimdiye kadarki en seksi albümü olabilir: erkek kardeşleri Ryan ve Justin Eğitmen.

Ve kabul ettiği gibi, bu hiç de garip değildi. Örneğin, yakında çıkacak olan “Dance About It” şarkısını ele alalım.

E’de “Bu, ‘Sadece bağlantı kuralım ve iyi geceler’ gibi bir şey” diye açıkladı! Haberler’ Günlük Pop 7 Temmuz şarkı sözleri. “Ve ben, ‘Tanrım, bunu kardeşlerimle yazıyorum’ gibiyim. Ama bizim için normal gibi. Sadece şarkı yazıyoruz, hikayeler anlatıyoruz.”

Ve bazı şarkılar ateşliyken, diğerleri biraz daha ciddi, örneğin “Benim için kötü,” bir aile üyesiyle zor bir ilişki hakkında. Başkalarının ilişki kurabileceğini görmekten mutlu olduğu bir şarkı.

Meghan, “İnsanların bunu kendi dünyalarına ve kendi yaşam durumlarına almalarını seviyorum” dedi. Justin Sylvester. “TikTok’ta birçok insanın hikayelerini anlattığını görüyorum. Bu beni duygulandırıyor ve ‘Ah, bunu ortaya çıkarmamız önemli’ gibi hissettiriyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337214/how-meghan-trainor-feels-about-writing-sexier-songs-with-her-brothers?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir