Meghan Trainor, Hailey Bieber’a Verdiği Ebeveynlik Tavsiyesini Açıkladı


Meghan Eğitmendudakları hareket ediyor ve anneliğe dair her şeyi anlatıyor.

19 aylık oğluna anne olan şarkıcı Rileyarkadaşına verdiği önemli tavsiyeyi açıkladı Hailey Bieber 21 Eylül’de ile röportaj rompr. Evlenen süper modele anlattı Justin Bieber 2018’de “‘Bebeğiniz olduğunda yapabileceğiniz en iyi şey bir grup anne bulup onlara katılmaktır.’ Bu bizim yaşam çizgimiz.”

Meghan, arkadaşlarıyla paylaştığı bağ için minnettar. Hilary Duff ve Ashley Tisdale.

“Şanslıyım. Grubumuzdaki tüm anneler çok havalı” dedi. “Geçen gün onlara ‘Kıçım hareket ediyor’ gibi mesaj attım ve biri bana popo doktorlarını gönderdi – kelimenin tam anlamıyla kıçımı kurtardı.”

Meghan’ın röportajda söylediği tek banyo konuşması bu değil. Grammy kazananı, kendisi ve kocasının ifşası üzerine internetin çılgına dönmesi hakkında gerçekten nasıl hissettiğini de paylaştı. Daryl Sabara ana banyolarında yan yana iki tuvalet var. Sebep? Oğlunu değiştirmek için birkaç saatte bir uyandıktan sonra tuvalet sırasını beklemek zorunda kalıyor.

“Ben ‘İşemek zorundayım! Kımılda!’ derdim,” diye açıkladı. “‘Tamam…’ gibiydi ama evin en sevdiğim kısmı burası.”

Ancak, sonraki iki numara Casus çocuklar aktör, Meghan’ın bir kez denediklerini söyleyerek çizgiyi çizdiği yer ama “O kötü kokulu bir çocuk.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347557/meghan-trainor-reveals-the-parenting-advice-she-gave-hailey-bieber?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir