Meghan McCain Neden Joy Behar’ın Manzarayı Bıraktığını Söyledi?


Meghan McCainkaderi açık Görünüm dokuz kelimeyle mühürlendi.

konulu bir röportajda Yorum Dergisi Podcast’i 4 Ağustos, gündüz sohbet programının eski sunucularından biri, Temmuz 2021’de programdan ayrılmasına neyin yol açtığını açıkladı.

McCain, doğum izni için izin aldıktan sonra gösteriye döndükten sonra her şeyin düştüğünü söyledi. kızı doğurdu özgürlük Eylül 2020’de.

McCain, “Sonunda gösteriye geri döndüm ve gösteriye geri döndüğüm gün, sevinç behar canlı yayında, ‘Seni kimse özlemedi, biz seni özlemedik, geri gelmemeliydin’ dedi.”

Gerçekten de, sözlü tükürüğün hepsi 5 Ocak’ta canlı yayına girdi. Görünüm.

Behar’ın yorumu, McCain’in Sıcak Konular bölümünde sözünü kestikten sonra yapıldı ve Behar’ın “”Konuşuyordum!” diye bağırmasına neden oldu.

McCain güldü ve yanıtladı, “Joy, doğum iznindeyken beni çok özledin. Beni çok özledin. Benimle kavga etmeyi özledin. Benimle kavga etmeyi özlemiyormuş gibi davranma.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1341026/meghan-mccain-reveals-the-joy-behar-comment-that-made-her-quit-the-view?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir