Meghan McCain, 2. Çocuğunun 1. Bebek Fotoğrafını Paylaştı – Hollywood Life


meghan mccain


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: AP

meghan mccain‘ın kız bebeği burada ve küçük kızın ilk fotoğrafı da burada. Yonca Jade McCain Domenech! Görünüm 38 yaşındaki yardımcı sunucu, kendisi ve kocasının ilk fotoğrafını Instagram’da paylaştı. Ben Domenech‘nin ikinci çocuğu 21 Ocak Cumartesi günü. “Perşembe sabahı yeni kızımız Clover Jade McCain Domenech’i ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim – hepimiz mutlu, sağlıklı ve bitkin bir haldeyiz!” siyah bir kalp ve yonca emojisi ile yazdı. “Güçlü kadınlara. Onları tanıyabilir miyiz? Biz onlar olalım. Onları yükseltebilir miyiz, ”dedi.

Resimde 2 yaşındaki kızı özgürlük beşikte uyurken beyaz, mavi ve kırmızı bir battaniyeye sarınmış yeni kız kardeşine bakarken görülebilir. Başka bir fotoğrafta, Clover’ın kafasına mavi ve beyaz bir fiyonk taktığı ve gözleri hafifçe açık halde kameraya baktığı görülüyor. Başka bir tatlı fotoğraf, Meghan ve Liberty’nin hepsi ona sevgiyle bakarken Ben’in bebeği kucakladığını gösterdi.

Meghan, 19 Ocak 2021’de doğum yaptıktan sadece iki gün sonra sevinç paketinin ilk fotoğraflarını paylaştı. Fotoğrafa göre yeni anne ve bebek sağlıklı ve evdeler. Bir yazar ve yorumcu olan Meghan ve Ben, 21 Kasım 2017’de ailesinin Arizona, Sedona’daki çiftliğinde evlendi.

Meghan McCain ve kocası
Meghan McCain ve eşi Ben Domenech kırmızı halıda. (Fotoğraf kaynağı: SplashNews)

Çift, yaptıkları açıklamada sevincini yaşadıklarını doğruladı. Günlük posta. “Ben ve ben, Liberty’yi küçük kız kardeşiyle tanıştırmaktan ve bu yeni maceraya bir aile olarak başlamaktan çok mutluyuz” diye yazdı. Ben, “Meghan’ın gücü ve kızlarımıza olan sevgisi sınırsız. Hem kendisinin hem de Clover’ın iyi durumda olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum ve tüm ailemizin kızımızla tanışmasını sabırsızlıkla bekliyorum.”

Doğumdan sadece bir gün önce, Meghan bir bebek yumruğu ayna özçekimi paylaştı ve “tamamen piştiğini” açıkladı – her an patlayacakmış gibi görünüyordu. Bir kazak, etek ve Birkenstocks slip ile tamamen gri bir takım içinde parladı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/21/meghan-mccain-first-baby-photos-second-child/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir