Meghan Markle’ın Tulum Dupe: Shop – Hollywood Life


Meghan-Markle-pantolon takım
İmaj Kredisi: Ian Vogler/Mirrorpix/Newscom/MEGA

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Tulumlar onlarca yıldır piyasada, ancak daha sıcak havalarda asla geri dönüş yapmıyorlar. Bu tek parça straplez tulum Istisna değil. Bu haftanın başlarında, Megan Markle Prens Harry’nin yanında, birçok insanın konuştuğu temel bir parça giyerek dışarı çıktı. Amazon’da sadece 30 $ karşılığında, aynı görünümü yakalayabilir ve nihai kraliyet ünlüsü gibi hissedebilirsiniz.

Fixmatti tulum

Bu yaz seyahat ediyorsanız, bu omuzsuz tulum kavurucu sıcağında içeri girip çıkmak kolay olacak. Askısız omuz ve geniş paçalı pantolon, ultra rahat bir stil ile hafif bir his sunar. Birden fazla durumda ideal görünümü elde etmek için straplez, omuz açık veya bağcıklı gibi çeşitli tasarım seçenekleri arasından seçim yapın.

Bu makinede yıkanabilir polyester kumaş sofistike romper rahatlık ve kolay hareket kabiliyeti için giymeyi kolaylaştırır. İnce bir bel görünümü için pilili bel bandıyla muhteşem kıvrımlarınızı düzleştirin. Biraz aksesuar eklemek istiyorsanız, bazı zarif takılar mükemmel bir dokunuş katıyor.

Giymek için doğru kıyafeti bulmak uzun sürmez. Şimdi bununla değerli zamandan tasarruf edebilirsiniz tek parça moda ifadesi ve yine de tıpkı Meghan gibi olağanüstü görünüyor. Bir sonraki tatiliniz, randevunuz veya arka bahçe etkinliğiniz için Amazon’da kendinizinkini yaklaşık 30 $ karşılığında alın. Raflardan uçmadan önce acele edin!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/meghan-markle-jumpsuit-dupe-4796129/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir