Meghan Markle’ın Kral Charles ile Yalnız Görüşme İstediği Bildirildi – Hollywood Life


Meghan Markle Kral Charles
İmaj Kredisi: Stephen Lock/Havuz/Tim Rooke/Shutterstock

Meghan Markle41 yaşındaki bir kişiyle “bire bir” görüşme talep ettiği bildirildi. Kral Charles III ondan önce ve Prens Harry haftalarca yas tuttuktan sonra eve California’ya uçun kraliçe ikinci ElizabethKraliyet ailesinin yanında ölümü. Kraliyet muhabiri Neil Sean “çok iyi bir kaynağın” kendisine 17 Eylül’de yayınladığı bir YouTube videosundaki haberi anlattığını iddia etti. Bu doğru: Meghan, King Charles III ile bire bir. Doğru duydun,” dedi. Neil, talebin yeni krala “resmi bir mektup” şeklinde verildiğini de sözlerine ekledi.

“Temelde, bu mektuba göre, havayı temizlemek, doğruları yanlışlardan ayırmak ve son iki yılda yaptıklarının arkasındaki mantığın bir kısmını açıklamak için bir fırsat olacağını düşünüyor” diye devam etti. Meghan’ın talebinin kabul edilip edilmeyeceğine dair “hiçbir fikri” olmadığını itiraf etti, ancak bunun öncekinden “çok cesur bir hareket” olduğunu söyledi. Takım elbise aktris. Neil ayrıca, Meghan’ın Harry ile olan birlikteliğinde “lider” olduğunu gösterdiğini iddia etti. Ancak, Meghan’ın böyle bir talepte bulunmak için en iyi kişi olabileceğini de iddia etti çünkü Harry’nin iddiaya göre “ateşli” olduğu biliniyor.

Meghan Markle Kral Charles
Yeni rapora göre Meghan Markle, Kral Charles ile ‘bire bir’ konuşmak istiyor (Fotoğraf: Stephen Lock/Pool/Tim Rooke/Shutterstock)

Neil’e göre İngiliz hükümdarı ile görüşme talebinde bulunmanın geleneksel bir yolu olan yazılı mektup, kraliyet ailesinin 8 Eylül’de Kraliçe Elizabeth’in ölümünün ardından bir haftalık özel yas dönemine girmesinden hemen önce geldi. 19 Eylül’de merhum kraliçenin kocasının yanına defnedilmesiyle sona erdi. Prens Philip, Windsor Kalesi’ndeki King George VI Anıt Şapeli’nde. Ayrıca annesi ve babası Kraliçe Anne’nin yanına gömüldü. Kraliçe Elizabeth ve Kral George VI.

Hayranların bildiği gibi, Kraliçe Elizabeth İskoçya’daki Balmoral Şatosu’nda öldüğünde Meghan ve Harry zaten Birleşik Krallık’taydı ve sağlık personeli sağlığı konusunda büyük endişe duyduğunda Harry onun yanında olmak için acele etti. Prens Harry veda etmek için zamanında gelmedi, ancak onun da dahil olduğu çok sayıda sevgili aile üyesiyle çevriliydi. Prens William ve tüm çocukları. Meghan, Prens Harry, Prens William ve Kate Middleton iki gün sonra 10 Eylül’de Kraliçe II. Elizabeth’i anmak için Windsor Kalesi’nin dışına çıktı.

Prens Harry Meghan Markle el ele tutuşuyor
Prens Harry ve Meghan Markle, Kraliçe II. Elizabeth’in ölümü için bir hizmetten ayrıldıklarında başlarını çevirdi (Fotoğraf: Tim Rooke/Shutterstock)

Devam eden herhangi bir drama rağmen, aile, kraliçenin hayatını ve mirasını onurlandırırken birleşik bir cephe kurdu. Meghan ve Kate, ilk kez dışarı çıktıklarında Windsor Kalesi’nin dışındaki yas tutanlara sarılarak aynı anda kraliyet protokolünü bile kırdılar. Meghan ve Harry’nin merhum kraliçenin cenaze öncesi resepsiyonuna ailenin çalışan üyeleri olmadıkları için davet edilmemelerine rağmen, saygılarını sunmak için cenazesine geldiler, Meghan’ın gözleri doldu ve duygusallaştı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/20/meghan-markle-requested-solo-meeting-with-king-charles/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir