Meghan Markle’ın Bir Sonraki Hollywood Kariyer Hamlesi Açıklandı


Meghan Markle Hollywood kraliyetinden yardım alıyor.

Sussex Düşesi, yetenek ajansı E’ye onaylanan William Morris Endeavor ile temsil için anlaşma imzaladı! 27 Nisan’dan haberler. Eşiyle birlikte kurduğu organizasyon ve içerik oluşturma markası Archewell Prens Harry 2020’de de ileriye dönük WME tarafından temsil edilecek.

Meghan’ın ekibi artık güçlü ajanları içeriyor Ari Emanuel, Brad Slater Ve Jill Smollerbirleştirilmiş müşteri listesi şu özelliklere sahiptir: Dwayne Johnson Ve Serena Williams.

Ortaklık, Meghan’ın işine ve yaratıcı girişimlerine odaklanacak, ancak oyunculuğa odaklanmayacak. Çeşitlilik.

Anlaşmanın haberi, 41 yaşındaki Meghan ve 38 yaşındaki Harry’nin İngiliz kraliyet ailesinin çalışan üyeleri olarak geri adım atıp Kaliforniya’ya taşınmasından üç yıl sonra geldi.

Transatlantik taşınmalarından bu yana Spotify ile bir prodüksiyon anlaşması imzaladılar ve bu anlaşmanın bir kısmı Meghan’s’ı da içeriyor. arketipler podcast—adlı bir belge dizisi yayınladı. Harry ve Meghan Netflix ile uzun yıllara dayanan ortaklıkları kapsamında.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372753/meghan-markle-s-next-hollywood-career-move-is-revealed?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir