Meghan Markle’ın annesi Doria, Medya “Sirk” Konusunda Eski Thomas’ı Eleştirdi


Meghan dedi ki Harry ve Meghan – kendisinin ve Harry’nin medya şirketi Archewell Productions’ın üç yapımcıdan biri olduğu – kendisinin ve kocasının basın sekreterinin onlara Pazar günü posta sahnelenen fotoğrafları yayınlamayı planladığını ve bu konuda babasıyla yüzleştiğini söyledi. “H ve ben babamı aradım” dedi. “‘Bakın, fotoğraf çekmek için magazin gazetelerinden para aldığını söylüyorlar. Bu doğru mu?’ dedim. ‘Hayır’ diyor.”

Meghan ayrıca, düğününden beş gün önce TMZ ile yaptığı bir röportajda babasının artık evlilik törenlerine katılmayı planlamadığını öğrendiğini de kaydetti. “Düğünümüze gelmeyeceğini bir tabloid aracılığıyla öğreniyorum” dedi.

O sırada ona ulaşma girişimlerine rağmen, babasının telefon numarasından “Seni kıracak hiçbir şey yapmadım Meghan” yazan bir metin aldığında, düğünden iki gün öncesine kadar aramalarına veya mesajlarına cevap vermediğini ekledi. ya da başkasını bilmiyorum 20 telefon görüşmesinden haberim yok kusura bakmayın kalp krizim bir sakıncası var mı?”

Mesaj duraklamasına neden oldu. “Bu gezegende yaşadığım hiçbir gün bana Meghan demedi,” diye açıkladı. “Bütün arkadaşlarım bana Meg der ve ailem bana Meg der. Ben de ‘O benim babam değil’ dedim. O zaman, telefonunun ele geçirildiğini anladık ve “Telefonu aç. Arayanın sen olduğunu bilmemiz gerekiyor” dedik. Onunla hiç konuşmadım.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1357553/meghan-markle-s-mom-doria-ragland-slams-ex-thomas-for-getting-involved-in-media-%22circus%22?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir