Meghan Markle ve Prens Harry, Paskalya’yı Invictus Games’te Birlikte Geçirdi


Meghan Markle ve Prens Harry adımlarında bir yay var!

17 Nisan’da Sussex Dükü ve Düşesi, Invictus Oyunları’ndaki bazı etkinliklere katılarak Hollanda’da Paskalya’yı kutladı. 2018’de evlenen kraliyet çifti, bir voleybol maçına katılırken ve Oyunların ilham verici sporcularından birkaçıyla tanışırken eğleniyor gibi görünüyordu.

Ve tabii ki, hepsini bir tarzda yaptılar. Meghan beyaz Brandon Maxwell ceket, mavi kot pantolon ve Manolo Blahnik topuklu ayakkabılarla göz kamaştırırken, Harry gri Invictus Games çeyrek fermuarlı kazak ve ten rengi pantolonla rahat ve günlük bir görünüm seçti.

Çiftin güneşte eğlencesi, Oyunların ilk etkinliği olan Jaguar Land Rover Driving Challenge’ı yakalamalarından bir gün sonra gelir ve daha sonra açılış töreninde konuşmalar yapar. İki çocukları, oğul arşiv2 ve kızı Lili10 ay, şu anki denizaşırı seyahatlerine katılmazlar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327601/meghan-markle-prince-harry-look-more-in-love-than-ever-as-they-spend-easter-together-at-invictus-games?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir