Meghan Markle ve Prens Harry Invictus Oyunlarına Katılıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Meghan Markle ve Prens Harry Invictus Oyunlarına Katılıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Vasquez-Max Lopes / BACKGRID

Meghan Markle ve Prens Harry hafta sonu Invictus Games’in tüm heyecanını yaşarken mükemmel bir çift gibi görünüyordu. Nadir bir halka açık gezide, Sussex Dükü ve Düşesi, 16 Nisan Cumartesi günü Hollanda’nın Lahey kentinde düzenlenen uluslararası spor etkinliğinde kot pantolon giyerken görüldü!

Meghan Markle ve Prens Harry Invictus Oyunlarına Katılıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life
Meghan Markle ve Prens Harry, Invictus Oyunları’nda. (Tim Rooke/Shutterstock)

Prens Harry 2014 yılında yaralı ve hasta askerler ve gaziler için turnuvayı kurduğundan, kraliyet ailesinin hayranları sevimli çiftin katılmasını bekliyordu. Şık Meghan, tüvit bir Celine ile eşleştirilmiş hafif bir yıkamada gevşek oturan düz bir kot çifti giydi. ceket ve ten rengi ve siyah Chanel babetler. Başına bir çift altın telli Linda Farrow güneş gözlüğü taktı ve görünümünü bir Celine el çantasıyla tamamladı. Bu arada, Harry daha koyu bir kot pantolon ve siyah bir Invictus Games golf tişörtü seçti.

Birkaç çocukla mini Land Rover’da tura çıktıklarında çiftin hepsi gülümsüyor, etkinlikten açıkça zevk alıyorlardı. Harry, Jaguar Land Rover Driving Challenge’ın öncesinde bir tanıtım etkinliği olan küçük oyuncak arabada otururken havaya yumruk bile attı.

Meghan Markle ve Prens Harry Invictus Oyunlarına Katılıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life
Meghan Markle ve Prens Harry mini Land Rovers’ta gezintiye çıkıyor. (Tim Rooke/Shutterstock)

Pandemi nedeniyle 2020 ve 2021’de ertelenen Invictus Games, bu yıl tüm ihtişamıyla “iyileşmeye ilham vermek, rehabilitasyonu desteklemek ve ülkelerine hizmet edenler için daha geniş bir anlayış ve saygı oluşturmak için sporun gücünden yararlanmak” için geri döndü. etkinlik başına İnternet sitesi. 20 ulustan 500’den fazla katılımcı, Oyunların 2014’te Londra’da başlamasından bu yana beşinci tekrarı için halter, basketbol ve okçuluk gibi on spor dalında yarışacak. “Bir sonraki Invictus Oyunlarının yarışmacılara ilham kaynağı olacağına inanıyoruz. Invictus Games Vakfı Başkanı Sir Keith Mills yaptığı açıklamada, “Evde katılan veya evde izleyenler” dedi.

Prens Harry, yaralı Amerikan gazileri için düzenlenen bir yarışma olan Amerika Birleşik Devletleri’ndeki 2013 Savaşçı Oyunları’na katıldıktan sonra Oyunları organize etmek için ilham aldı. Invictus Games web sitesinde “Sporun gücünün fiziksel, psikolojik ve sosyal olarak nasıl yardımcı olabileceğini gördü” diyor. “Kararını vermiş. Londra, yaralı, yaralı ve hasta Servis personeli için uluslararası bir spor etkinliği olan Invictus Games’in açılış törenine ev sahipliği yapacaktı.” Oyunlar’ın ilk çıkışında, Prens Harry yaptığı açıklamada, “Kalbinde, Invictus Games dünyadaki her bir insanı güçlendirmekle ilgilidir. Bu, her birimizin ilham alabileceği dünya çapında bir dayanıklılık, kararlılık ve topluluk gösterisi.”

Oğlu Prens Charles ve geç Prenses Diana İngiliz ordusunda on yıl geçirmiş ve sonunda Kaptan rütbesine yükselen bir savaş gazisi olduğu için kuşkusuz turnuvayı kalbine yakın tutuyor. Oyunlar 16 Nisan – 22 Nisan tarihleri ​​arasında yapılacak.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/16/meghan-markle-prince-harry-invictus-games-photos/

Yorum yapın