Meghan Markle ve Prens Harry Invictus Oyunları Açılışında Öpüştü – Hollywood Life


Meghan Markle ve Prens Harry Invictus Oyunları Açılışında Öpüştü – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: REX/Shutterstock

Meghan Markle ve Prens Harry Invictus Games’i açarlarken sahnede sevimli bir an paylaştılar! bu Takım elbise 40 yaşındaki şapel ve 37 yaşındaki Invictus Games’in kurucusu 16 Nisan Cumartesi günü Hollanda’nın Lahey kentinde düzenlenen etkinlikte bir öpücük paylaştı. Açılış törenleri boyunca ikili, el ele tutuşarak ve katılımcıları selamlayarak açılış törenleri boyunca gülümsediler. Oyunlar 16 Nisan – 22 Nisan tarihleri ​​arasında yapılacak.

Meghan, dönemin çağdaş tasarımcısı Khaite NY’nin şık siyah pantolon ve pompalarla kombinlediği, omuzları açık, krem ​​renkli, zarif bir elbiseyle dikkatleri üzerine çekti. Kaliforniyalı, aksesuarlar için en sevdiği mücevher evlerinden birine döndü ve Cartier’in 12.500 $ fiyat etiketiyle başlayan altın çivili Juste Un Clou kolyesini seçti. Koyu renk saçlarını arkada topuz yaparak pırlanta küpelerini sergiledi.

Meghan Markle ve Prens Harry Invictus Oyunları Açılışında Öpüştü – Hollywood Life
Prens Harry ve Meghan Markle sahnede öpüşüyor. (Tim Rooke/Shutterstock)

Harry ayrıca funda grisi iki parçalı bir takım elbise içinde zarif görünüyordu. Oğlu Prens Charles ve geç Prenses Diana altına beyaz bir gömlek giydi, resmi bir kravat ve siyah ayakkabılar giydi.

Meghan Markle ve Prens Harry Invictus Oyunları Açılışında Öpüştü – Hollywood Life
Çift, Lahey’deki Invictus Games’in açılışında göründü. (Tim Rooke/Shutterstock)

Invictus Games, COVID-19 salgını nedeniyle iki yıllık gecikmenin ardından nihayet gerçekleşiyor. Uluslararası spor etkinliği, orduda görev yapmış ve yaralanmış veya yaralanmış olanlar içindir – oyunları “İyileşmeye ilham vermek, rehabilitasyonu desteklemek ve ülkelerine hizmet edenler için daha geniş bir anlayış ve saygı oluşturmak için sporun gücünden yararlanın.” Bu yıl, 500’den fazla katılımcının yer aldığı etkinlikte 20 ülke yarışıyor.

Prens Harry, Invictus Oyunları’na katıldıktan sonra başladı. Amerika’da 2013 Savaşçı Oyunları. “Özünde Invictus Games, dünyadaki her bir insanı güçlendirmekle ilgilidir. Bu, her birimizin ilham alabileceği dünya çapında bir dayanıklılık, kararlılık ve topluluk gösterisi” dedi. Prens Harry’nin kendisi de bir gazi. İngiliz ordusunda on yıl.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/16/meghan-markle-prince-harry-kiss-invictus-games-opening-photos/

Yorum yapın