Meghan Markle ve Prens Harry, Invictus Games’te Mini Arabalara Biniyor


Prens Harry ve Meghan Markle yolculuk için yanındayız!

16 Nisan’da, Invictus Games’i desteklemek için Hollanda’yı ziyaret eden Sussex Dükü ve Düşesi, yarışmanın ilk madalya etkinliğine katıldı: Jaguar Land Rover Driving Challenge. Ardından, kraliyet çifti kendilerini biraz eğlendirdiler ve sevimli genç sürücülerin yardımıyla küçük bir gezintiye çıktılar.

Olayın tatlı enstantanelerinde, Harry ve Meghan iki minyatür gümüş arabanın yolcu koltuklarında iki çocuk tarafından kapalı bir parkurda sürülürken görülebilir. Bir fotoğrafta Harry, bitiş çizgisine doğru ilerlerken neşeyle şoförüne kök salarken ellerini havaya kaldırdığı görülüyor.

Oyunların başka bir yerinde Harry, sürüş etkinliğinin resmi parkurunu test ederken direksiyonun başına kendi dönüşünü yaptı ve Meghan (siyah bir Celine ceketi, Chanel babetleri, mavi kot pantolonu, Linda Farrow güneş gözlükleri ve bir Celine çantasıyla) onu neşelendirdi. kenardan.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327553/meghan-markle-and-prince-harry-ride-in-mini-cars-with-kids-at-invictus-games?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın