Meghan Markle ve Prens Harry Invictus Games Açılışında Sahnede Öpücük


Şimdi bu bir kraliyet karşılaması!

16 Nisan’da Invictus Games’in açılış törenini kutlarken, Meghan Markle “İnanılmaz kocasına” ve spor etkinliğinin kurucusuna özel bir giriş yaptı, Prens Harry. Konuşmasını bitirdikten sonra Meghan, Harry’yi sahneye karşıladı ve çift tatlı bir öpücük paylaştı.

Kraliyet çifti için yoğun bir gün oldu. Meghan ve Harry, törende konuşmanın yanı sıra, Invictus Games’in ilk etkinliği olan Jaguar Land Rover Challenge’a da katıldılar ve daha sonra gümüş minyatür arabalardaki iki çocuk tarafından kapalı bir parkurda sevimli bir şekilde sürülürken görüldüler.

Konuşmasının bir videosunda, Twitter’da yayınlandı gazeteci tarafından Omid ScobieMeghan, çiftin Oyunların düzenlendiği Hollanda’ya “bizi kabul ettiği ve Invictus Oyunlarına ev sahipliği yaptığı için” “çok minnettar” olduğunu paylaştı.

“Her takım için kocam ve ben hem fiziksel hem de duygusal olarak buraya gelmenin çok şey olduğunun farkındayız” dedi. “Hepimizin yanında olduğumuz Ukrayna takımı için en az değil.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327571/meghan-markle-and-prince-harry-kiss-onstage-at-invictus-games-opening-ceremony?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir