Meghan Markle ve Prens Harry İngiltere Gezisinin ‘Güzel Gittiğini’ Düşünüyor – Hollywood Life


Meghan Markle Prens Harry


Galeriyi görüntüle

Meghan Markle40 ve Prens Harry37 yaşındaki , geçtiğimiz hafta sonu İngiltere tahtındaki 70. yılını kutlayan Kraliçe’nin Platinum Jübilesini kutlamak için İngiltere’ye yaptıkları geziden çok memnunlar. Daha spesifik olarak, onlar nasıl Kraliçe Elizabeth96 ve 1 yaşındaki kızları, Lilibet Diana Mountbatten Windsor‘s, Meghan ve Harry’ye yakın bir kaynağa göre, ilk toplantı oynandı. Kaynak EXCLUSIVELY, “Yolculukları bir kasırgaydı ve indikleri andan itibaren tıka basa doluydu ama her şey çok güzel gitti” dedi. HollywoodYaşam. “Bütün amaçları Kraliçe’ye sevgilerini ve saygılarını göstermekti ve tabii ki onu ilk kez Lili ile tanıştırmak büyük bir olaydı. arşiv ve Lili onu tamamen büyüledi, onu onlarla görmek tüm yolculuğa değdi.”

Lili, büyükannesiyle 3 Haziran Cuma günü, ilk doğum gününden bir gün önce tanıştı. Altıncı Sayfa. Cumartesi günü, Meghan ve Harry, İngiltere’de İngiliz kraliyet ailesinin çalışan üyeleri olarak yaşadıkları eski ikametgahları olan Frogmore Cottage gerekçesiyle Lili için küçük bir birinci doğum günü toplantısı düzenlediler. Meghan ve Harry, Lili’nin pudra mavisi bir elbise içinde yere otururken gülümsediği özel gününden kısa bir süre sonra bir portresini yayınladı. Açık turuncu bukleleri beyaz bir dantel baş fiyonkuyla süslenmişti.

“Lili’nin ilk doğum gününü Harry’nin ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte kutlamak çok güzeldi, her şeyin yolunda gitmesine gerçekten minnettarlar.” HollywoodYaşam‘ kaynağı devam etti. Bunu da doğruladılar Prens William39 ve Kate Middleton, 40, davetli olmalarına rağmen partiye katılmadı. Ancak, Meghan ve Harry’ye “çok şey ifade eden” “iyi dileklerini” gönderdiklerini belirttiler. Doğum günü partisi sırasında William, Kate ve çocukları, Jübile’yi kutlamak için Galler’deydiler. Lili’nin doğum günü, 243. Derbi at yarışını takip eden gece Palace konserinde yıldızlarla dolu bir Platinum Partisi’ni içeren Platinum Jübile etkinliklerinin üçüncü gününe denk geldi.

Kaynak ekledi, “Lili’nin ilk doğum gününü Harry’nin ailesi ve arkadaşlarıyla kutlayabilmek çok güzeldi, her şeyin yolunda gittiği için gerçekten minnettarlar.” Gezi, Harry ve Meghan’ın 2020’de Kaliforniya’ya gittiklerinden bu yana ilk kez bir aile olarak Birleşik Krallık’a gelişi oldu. Lili’nin Kraliçe ve Cambridge Dükü ve Düşesi ile ilk kez tanışmasına ek olarak, aynı zamanda onunla ilk etkileşimiydi. onun kuzenleri, Prens George8, Prenses Charlotte7 ve Prens Louis4.

ÖZEL OLARAK bahsi geçen başka bir kaynak HollywoodYaşam Harry ve Megan’ın aileleriyle yeniden bir araya gelecekleri için “ihtiyatlı bir şekilde heyecanlı” oldukları denizaşırı büyük yolculuktan önce. “Bütün gözlerin üzerlerinde olacağını biliyorlar, bu her zaman stresli ama aynı zamanda dünyaya hâlâ ailenin bir parçası olduklarını göstermeleri için bir şans olacak” dedi. “Yapmak istedikleri son şey Kraliçe’nin dikkatini çekmek, onu onurlandıracak ve kutlayacaklar.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/08/meghan-markle-prince-harry-uk-trip-went-beautifully/

Yorum yapın

SMM Panel