Meghan Markle, Teksas Okulu Saldırı Kurbanlarını Onurlandıran Anıtı Ziyaret Etti


Meghan Markle Trajik okul saldırısında ölenlere saygılarını sunmak için Teksas, Uvalde’de sürpriz bir mola verdi.

26 Mayıs’ta, 40 yaşındaki Sussex Düşesi, 24 Mayıs’ta Robb İlköğretim Okulu’na düzenlenen silahlı saldırıda öldürülen 19 çocuk ve iki öğretmen için yapılan bir anıtı ziyaret etmek için şehrin Uvalde İlçe Adliye Sarayı’na gitti.

Sussex sözcüsü, “Bugün Sussex Düşesi Meghan, Teksas, Uvalde’yi ziyaret etti” dedi. NBC. Bu geziyi bir anne olarak kişisel bir kapasitede, hayal bile edilemez bir keder yaşayan bir topluluğa taziyelerini ve desteğini sunmak için yaptı” dedi.

California’da yaşayan ve annesinin annesi olan bir koruma olan Meghan’a katıldı. arşiv ve Lili, anma töreninde dikkat çekmedi. Donanma şapkası, beyaz tişört, mavi kot pantolon ve spor ayakkabı giymişti. Onun kocası, Prens Harryve çocukları toplantıya katılmadı.

Meghan taziyelerini paylaşırken, anıtın etrafında yürürken ve her biri 21 kurbandan birinin adını taşıyan haçları gözlemlerken görüldü. Çarmıha bir buket beyaz gül koydu. Uziyah Garcia.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332528/meghan-markle-visits-memorial-honoring-texas-school-shooting-victims?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel