Meghan Markle, Rahibe Samantha’nın Hakaret Davasında Yasal Kazandı


Meghan Marklegörüşmediği üvey kız kardeşi Samantha Markle Sussex Düşesi’ne karşı açtığı karalama davasını kaybetti.

30 Mart’ta bir Florida yargıcı, E! tarafından elde edilen mahkeme belgelerine göre, Meghan’ın davanın iddialarını önyargısız reddetme talebini kabul etti! Haberler.

58 yaşındaki Samantha, 2022’deki başvurusunda kendisi hakkında birkaç karalayıcı yorumun yayımlandığını iddia etti. Carolyn Durand Ve Omid Scobie2020 kitabı Özgürlüğü Bulmak: Harry ve Meghan ve Modern Bir Kraliyet Ailesinin Oluşumu. Meghan ve kocası hakkında yetkisiz biyografi Prens Harry “Samantha Gibi Bir Sorun” başlıklı bir bölüm içerir.

Samantha ayrıca, çiftin 2021 CBS röportajında ​​Düşesi kendisi hakkında daha fazla karalayıcı ifadelerde bulunmakla suçladı. Oprah Winfrey. Davasında 41 yaşındaki Meghan’ın TV kişiliğine nasıl söylediğini kaydetti, “Çevremde büyüyen herkesin bildiği tek çocuk olarak büyüdüm ve keşke kardeşlerim olsaydı.”

Dosyasında, babasını paylaşan Samantha Thomas Markle Meghan ile – iddia edilen “iftira niteliğindeki ifadelerin” onun onarılamaz önyargısına, yaralanmasına ve itibarının zedelenmesine, ayrıca endişe ve duygusal sıkıntıya neden olduğunu belirtti. Ayrıca nefret e-postası aldığını, olumsuz basının devam ettiğini ve Meghan’ın hayranlarından biri tarafından takip edildiğini söyledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1370051/meghan-markle-scores-legal-victory-in-sister-samantha-s-defamation-case?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir