Meghan Markle, Prens Harry’nin Polo Oyununda Kot Şortları Sallıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Meghan Markle


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Meghan Markle Gündelik şort giyerken bile sofistike görünme konusunda uzmanlaşmıştır. 40 yaşındaki Sussex Düşesi, kocasını mutlu bir şekilde izlerken sevimli kot şort ve eşleşen bir düğmeli bluz giyerken görüldü. Prens Harry37 yaşında, 17 Haziran Cuma günü bir polo maçında. Fotoğraflarda, ışıltılı bir Meghan saçlarını gevşekçe toplamış ve bir çift güneş gözlüğü ve bir saat de dahil olmak üzere zarif bir mücevher takmıştı. Bir fotoğrafta Meghan, maç için koruyucu giysiler giyen Prens Harry ile bir çadırın altında dinlenirken görüldü.

Meghan Markle
Meghan Markle, Haziran 2022’de Prens Harry’nin polo oynamasını izliyor. (BACKGRID)

Görülme, Harry’nin 10 Haziran’daki bir maç sırasında atından kötü bir döküntü almasından birkaç gün sonra geldi ve birkaç büyük isim – aralarında şunlar da var: David Foster ve katharine McPhee – görmek için oradaydı. Sussex Dükü, California’daki Santa Barbara Polo & Racquet Club’da, Meghan’la birlikte çocuklarını büyütmek için satın aldıkları saray mülkünün yakınında çok zaman geçiriyor. arşiv ve lilibet 2020’de kraliyet hayatından resmen feragat ettikten sonra. Oradaki California merkezli polo takımı Los Padres’in üyesi.

Meghan Markle ve Prens Harry
Meghan Markle ve Prens Harry. (arka plan)

Çift ve çocukları nihayet bu ayın başlarında Kraliçe Elizabeth’in yüksek beklentileri için Birleşik Krallık’a geri dönmeye cesaret ettiler. Platin Jübile. Ve çifte yakın bir kaynağa göre, toplantı (Kraliçe Elizabeth ve küçük Lili arasındaki ilk toplantı) katılan herkes için başarılı oldu! Kaynak EXCLUSIVELY, “Yolculukları bir kasırgaydı ve indikleri andan itibaren tıka basa doluydu ama her şey çok güzel gitti” dedi. HollywoodYaşam. “Bütün amaçları Kraliçe’ye sevgilerini ve saygılarını göstermekti ve tabii ki onu ilk kez Lili ile tanıştırmak büyük bir olaydı. Archie ve Lili onu tamamen büyüledi, onu onlarla birlikte görmek tüm yolculuğa değdi.”

Ayrıca Lili yolculuk sırasında dönüm noktası olan birinci doğum gününü kutladığı için bir bonus da vardı! Kaynak, “Lili’nin ilk doğum gününü Harry’nin ailesi ve arkadaşlarıyla kutlamak çok güzeldi, her şeyin yolunda gittiği için gerçekten minnettarlar” dedi. HL.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/18/meghan-markle-denim-shorts-prince-harry-polo-game-photos/

Yorum yapın

SMM Panel