Meghan Markle, Prens Harry ile Renk 2022’yi Bir Araya Getiriyor – Hollywood Life


Meghan Markle, Prens Harry ile Renk 2022'yi Bir Araya Getiriyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Prens Harry37 ve Meghan Markle40, 3 yaşındaki sevimli iki küçük çocuğuyla Birleşik Krallık’a dönüş yolculuğuna çıktı arşivve 11 aylık lilibet, Kraliçe’nin Platinum Jübile’sini kutlamak için. 2 Haziran’da çift, hafta sonunun ilk halka arzını yaptı. Kraliçe II. Elizabeth’in Renk geçit töreninde askerlik. Fotoğraflar, Meghan ve Harry’nin geçit törenini açık bir pencereden izlediğini gösteriyor.

meghan markle
Meghan Markle, Trooping the Color 2022’de. (BACKGRID)

Tek çekimde, Harry yeğenine yakın dururken görülebilir, Prens George. George ve kardeşleri – Prens Louis ve Prenses Charlotte – günün erken saatlerinde geçit töreninin taşıma alayına katıldı. Ebeveynlerinin yanı sıra Kraliçe’ye de katıldılar. Kate Middleton ve Prens William, etkinlik sırasında geleneksel bir balkon fotoğrafı için. Meghan, Harry ve çocukları, Kraliyet Ailesi’nin şu anda çalışan üyeleri olmadıkları için balkon fotoğrafının bir parçası değildi.

Meghan ve Harry’nin Trooping the Color’daki fotoğrafları internette ortaya çıkmaya başlayınca, hayranlar çocuklarına bir göz atmak için yalvarmaya başladı. Meghan ve Harry kraliyet hayatından ayrıldıktan sonra çocuklarını halkın gözünden uzak tuttular, ancak her iki gencin de Platinum Jubilee hafta sonu için İngiltere’de olduğu doğrulandı. Platin Jübile, Kraliçe’nin tahta çıkışının 70. yıldönümünü kutlayacak ve kutlama 5 Haziran’a kadar sürecek.

Harry ve Meghan, 2020’de kraliyet rollerinden geri adım attıktan sonra şu anda Kaliforniya’da yaşıyor. Çift, o zamandan beri Nisan ayında Kraliçe’yi ziyaret etti (kraliyet kurumunu sallayarak kraliyet hayatını salladığından beri ilk birlikte ziyaretleri), Hollanda’daki Invictus Oyunları öncesinde . Harry söyledi İnsanlar Megan, oyunların misyonunu da açıklığa kavuşturduğu bir röportajda onun “her şeyi” olduğu zaman.

“Hayat, birçoğu ders olarak görülebilecek olağanüstü hediyeler ve zorluklarla dolu” dedi. “Zamanla, iniş ve çıkışlara – bu hediyeler ve zorluklara – zihinsel olarak nasıl yaklaştığımızı ve bunlara nasıl tepki verdiğimizi öğrendim, kendi sonucumuzu tanımlamamıza yardımcı oluyor.” 2017’de Toronto’da aynı etkinlikte ilk kez halka açılan çift için etkinliğin önemli olduğunu açıklayarak devam etti.

Harry, yayına verdiği demeçte, Toronto Oyunları bizim ilk çıkışımızdı ve resmi bir şekilde halka açıktı. “O zamanlar çıkıyorduk, bu yüzden kabul edilmesi gereken çok şey vardı, ama neyse ki, bunun için mükemmel bir toplulukla birlikteydik. Şimdi, beş yıl sonra, beşinci Invictus Oyunları’nda Lahey’de iki çocuk babası olarak ve ABD’de yaşıyoruz. Bu inanılmaz anları her zaman özel biriyle paylaşmak istemiştim ve Meg’in yanımda olması her şey demekti.”

Çift daha önce bir duyuruyla duyurmuştu. sözcü Kraliyet Ailesi’nin bazı üyeleriyle aralarındaki gerginliğe rağmen, Kraliçe’nin Platin Jübile’sine katılmaktan “onur duydular”. “Prens Harry ve Meghan, Sussex Dükü ve Düşesi, bu Haziran’da çocuklarıyla birlikte Kraliçe’nin Platinum Jübile kutlamalarına katılmaktan heyecan ve onur duyuyorlar.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/02/meghan-markle-trooping-the-colour-2022-prince-harry-photos/

Yorum yapın

SMM Panel