Meghan Markle Prens Harry ile 2022 Şükran Günü Töreninde: Fotoğraflar – Hollywood Life


meghan markle prens harry


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Tim Rooke/Shutterstock

Meghan Markle kocasına katılırken kesinlikle muhteşem görünüyordu, Prens HarryŞükran Günü Ayini sırasında St. Paul Katedrali’nde kraliçe ikinci Elizabeth 3 Haziran’da Eski Sussex Düşesi, bu vesileyle arkası yırtmaçlı, kuşaklı beyaz bir önlük giydi. Görünümü sivri beyaz ayakkabılar ve beyaz büyüleyici bir şapka ile eşleştirdi. Bu arada, Harry ince çizgili pantolon, desenli bir kravat ve siyah blazer ceket içinde zarif görünüyordu. Meghan ve Harry’nin resmi kraliyet görevlerinden Kaliforniya’ya taşınmak için ayrıldıklarında iki yıldan fazla bir süre içinde resmi olarak katıldıkları ilk kraliyet nişanıydı.

meghan markle prens harry
Meghan Markle ve Prens Harry Şükran Günü ayininde. (Tim Rooke/Shutterstock)

Şükran Günü Töreni, Kraliçe II. Elizabeth’in tahta çıkışının 70. yıldönümünü kutlayan Platin Jübile haftasonunun ikinci gününe başladı. Ne yazık ki Kraliçe, 2 Haziran’da Platinum Jübile haftasonunu başlatan uzun bir günün ardından “biraz rahatsızlık” yaşadığı için kilise ayinini atlamak zorunda kaldı. Kraliçe, 2 Haziran’daki Renk Birliği geçit töreni sırasında çok neşeliydi, ancak oğlunun, Prens Charleskendisi katılmak yerine onu Şükran Günü’nde temsil et.

meghan markle prens harry
Meghan Markle ve Prens Harry, Şükran Günü ayini için kiliseye gidiyor. (Tim Rooke/Shutterstock)

Meghan ve Harry, Trooping the Colour’a katıldılar, ancak yalnızca Kraliyet Ailesi’nin mevcut çalışan üyeleri için olan resmi balkon toplantısının bir parçası değillerdi. Bunun yerine, çift olayı Tümgeneral Ofisinden izledi. Meghan ve Harry iki çocuklarını getirdiler, arşiv3 ve lilibet11 ay, Platinum Jubilee hafta sonu için onlarla birlikte İngiltere’ye, ancak şimdiye kadar küçüklerin fotoğrafları çekilmedi.

Bu, Lilibet’in İngiltere’ye ilk ziyareti ve ilk kez babasının ailesinin birçok üyesiyle tanışacak. Archie İngiltere’de doğdu, ancak daha sekiz aylıkken ayrıldı. O zamandan beri bu onun ilk dönüşüydü. Meghan ve Harry, yoğun baskı ve medya incelemesinin yanı sıra, dahil olmak üzere ailenin diğer üyeleriyle olan gerilimi gerekçe göstererek Kraliyet Ailesinden ayrılma kararları konusunda açıktı. Prens William. Ancak herkes bu heyecan verici Platinum Jübile kutlaması için Kraliçe onuruna bir araya gelmeyi başardı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/03/meghan-markle-thanksgiving-service-2022-outfit-prince-harry-photos/

Yorum yapın

SMM Panel