Meghan Markle, Kraliçe II. Elizabeth’in Ölümüne Sessiz Kaldı


Meghan Markle onurlandırıyor Kraliçe ikinci Elizabeth’mirası.

Kraliyet reisi 96 yaşında vefat ettikten bir ay sonra, Sussex Düşesi eşiyle nasıl olduğunu paylaşıyor Prens Harry ölümünün yasını tutuyor.

Kraliçe’nin cenazesinde Harry’nin yanında olan Meghan, “Çok fazla sevgi ve destek oldu” dedi. Çeşitlilik 19 Ekim’deki kapak hikayesi röportajında. “Özellikle bu süre zarfında, onu desteklemek için kocamla birlikte olabildiğim için gerçekten minnettarım.”

“Bu kadar güzel olan şey, büyükannesinin birçok cephede bırakabildiği mirasa bakmak” diye devam etti. “Kesinlikle kadın liderliği açısından, bunun nasıl göründüğünün en parlak örneği. Onunla vakit geçirebildiğim ve onu tanıyabildiğim için derin bir şükran duyuyorum.

Meghan, Kraliçe’nin ölümünden sonra “karmaşık bir zaman” olduğunu paylaşırken, Harry’nin “her zaman iyimser” olduğunu kaydetti, şimdi merhum kocasıyla tekrar bir araya geldiğini söyledi. Prens Philip2021 yılı Nisan ayında vefat etmiştir.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1351062/meghan-markle-breaks-silence-on-queen-elizabeth-ii-s-death?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir