Meghan Markle, Kızı Lilibet İçin Ümidini Paylaştı


Meghan Markle kızını umuyor Lilibet Diana bu özelliklerin mirasçısıdır.

18 Ekim’deki bölümünde “bimbo” kelimesinin anlamını düşünürken arketipler dijital ses dosyasıSussex Düşesi, 16 aylık bebeğinin bir gün gurur duymasını umduğu özellikleri paylaştı.

Meghan, “Bimbo kelimesini duyduğumda, ona çok olumsuz bir çağrışım yapıyorum” dedi. “Bunu kadınlar için arzu edilen bir şey olarak görmüyorum. Lili’min eğitimli olmak, akıllı olmak ve bunlarla gurur duymak istemesini istiyorum.”

Podcast’te, Lili ve oğlunu paylaşan Meghan arşiv3, kocasıyla Prens Harry— kendi kariyerinde zekasına değer verilmediğini hissettiği bir nokta belirledi: Anlaştık mı anlaşmadık mı 2006 yılında.

Meghan, bu şovda çalışırken, aktris olarak bir kariyere başlamadan önce Arjantin’deki ABD Büyükelçiliği’ndeki bir stajda “beynim için özellikle değerli olmayı” düşüneceğini açıkladı. Ancak, üzerinde Anlaştık mı anlaşmadık mı sahnede, “tam tersi bir şey için değer verildiğini” hissetti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1351008/meghan-markle-shares-what-she-wants-daughter-lilibet-to-%22pride%22-herself-on?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir