Meghan Markle, Kız Kardeşinin Hakaret Davasında Kazandı – Hollywood Life


Meghan Markle, Kız Kardeşinin Hakaret Davasında Kazandı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Meghan Markle Ayrı yaşadığı kız kardeşine hakaret davasını kazandı Samantha Markle 2021’de ona karşı dava açıldı. Floridalı bir yargıç, 31 Mart Perşembe günü Meghan’ın lehine karar verdi ve davayı düşürdü. Sussex Düşesi, yetkisiz bir biyografide ve Meghan ve sırasında Samantha hakkında kötü niyetli yalanlar yaymakla suçlandı. Prens Harry’nin bomba Oprah Winfrey röportaj.

Meghan Markle, Kız Kardeşinin Hakaret Davasında Kazandı – Hollywood Life
Meghan Markle, görüşmediği kız kardeşi Samantha Markle’ın 2021’de kendisine açtığı hakaret davasını kazandı. (Shutterstock)

Meghan’ın babasından ayrı yaşadığı üvey kız kardeşi Thomas Markle’İlk evliliği, Meghan’ın 2020 kitabında onu karaladığını iddia etti. Özgürlüğü Bulmak: Harry ve Meghan ve Modern Bir Kraliyet Ailesinin Oluşumutarafından yazılmıştır Omid Scobie Ve Carolyn Durandmahkeme belgelerine göre, “temsilcisi ve basın sekreteri aracılığıyla kitaba yanlış bilgi vererek” İçeriden.

Samantha ayrıca 75 bin dolarlık davada Meghan’ın Oprah ile yaptığı röportajda “tek çocuk” olduğu konusunda yalan söylediğini söyledi. Meghan, o sırada Oprah’a Samantha’yı tanımadığını, onunla yalnızca birkaç kez tanıştığını söylemişti. Meghan, “Tek çocuk olarak büyüdüm” dedi. “Çevremde büyüyen herkes bilir. Keşke kardeşlerim olsaydı. Kardeşlerim olmasını çok isterdim.”

Samantha’nın yasal temsilcisi, Jamie Sasson, Ağustos 2022’de yapılan bir röportajda Oprah yorumlarının nasıl iftira niteliğinde olduğu iddia edildi. “Oprah’a gidip ‘Ben tek çocuk olarak büyüdüm’ dediğinde, buna bakmanın tek bir yolu var, o da tek çocuktu” dedi. Haber haftası. “Sonuç olarak, halkın genel algısını müvekkilimin bir yalancı olduğuna inandırdı ve aslında gerçekten öyleyken Meghan Markle’ın kız kardeşi olduğunu iddia eden bir hikaye uyduruyordu ve olay bu noktaya geldi. ”

Ertelenmiş bir kararda, Yargıç Charlene Edwards Honeywell Meghan’ın davanın içeriğinden sorumlu olmadığını savunarak davayı reddetme talebini kabul etti. Özgürlüğü Bulmak ve Oprah röportajı sırasında “görüşünü” verdiğini. Yargıç, “Makul bir dinleyicinin anlayacağı gibi, sanık sadece çocukluğu ve üvey kardeşleriyle olan ilişkisi hakkında fikir beyan ediyor” diye yazdı. BBC. “Dolayısıyla mahkeme, sanığın ifadesinin nesnel olarak doğrulanabilir veya ampirik kanıtlara tabi olmadığını tespit etmiştir…. davacı, sanığın kendi çocukluğuna ilişkin görüşünü makul bir şekilde çürütemez.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/31/meghan-markle-wins-sister-defamation-case/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir