Meghan Markle “İstismara Uğradı” ve Yardım Çağrısını Hatırladı – Hollywood Life


Tyler Perry Meghan Markle


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Tyler Perry için koruyucu melek oldu Prens Harry ve Meghan Markle. Son bölümde Harry ve Meghan Tyler, babasını çevreleyen tüm dramayı gördükten sonra 2018’deki düğününden önce Meghan’a ulaştığını açıklıyor. Thomas Markle.

“Onunla hemen empati kurdum. Bu düğünden önceydi. Ve ona bir not gönderdim, sadece içinden geçip dayanabilmesi için dua ettim ve hayatındaki her şeyin onu bu ana hazırladığını bilmesini sağladım, ya da ben öyle düşündüm, ”diyor Tyler. Meghan, Tyler’ın hiç tanışmamış olmasına rağmen ona ihtiyacı olursa yanında olacağını söylediğini açıklar.

Tyler Perry
Tyler Perry galalarından birinde. (Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Meghan Kanada’dayken Prens Harry ile bundan sonra ne yapacaklarını anlamaya çalışırken Tyler’ı aradı. “Sadece bir enkazdım. Sadece ağlıyordum ve ağlıyordum, ”diyor Meghan. O sırada Meghan, yaşadığı her şey hakkında Tyler’a açıldı.

Tyler, “Korkuyu duyabiliyordum,” diye itiraf ediyor. “Aşikardı. Yani, duyabiliyordum. Ben de ona sordum, neden korkuyordu? Ve derin bir nefes aldı ve ‘Korktuğum…’ şeyleri listelemeye başladı. Ben de ona ‘Korktuklarının her biri geçerli’ dedim.”

Tyler, Meghan’ın “onlardan korktuğunu” söylemeye devam ediyor. [the media] onu mahvetmek, çıldırmak ya da onun deli olduğunu düşünmelerini sağlamak.” “Annemin yıllarca tacize uğradığını gördüm. Belirtileri biliyordum. Bunun şöyle olduğunu biliyordum… Bu kadın istismara uğradı. O da öyleydi.”

Medya patronu sonunda çifte nasıl yardım edebileceğini sordu. Prens Harry ve Meghan, kıdemli kraliyet üyelerinden ayrıldıklarını ve Kanada’nın Vancouver Adası’ndaki bir evde yaşadıklarını çoktan açıklamışlardı. Dünyadaki herkes nerede olduklarını biliyordu ve artık onları güvende tutacak bir güvenlikleri yoktu.

“Sadece özgür olmak istediler. Sevmek ve mutlu olmak için özgür olmak istediler. Bir planları yoktu,” diyor Tyler.

Tyler, Sussex Dükü ve Düşesi’ne, COVID-19 salgını dünyayı kasıp kavurmadan hemen önce ihtiyaç duydukları sürece kalmaları için Los Angeles malikanesini teklif etti. Onlara da güvence verdi. “6 haftadır oradaydık ve kimse bilmiyordu. Ailem hala Kanada’da olduğumu düşündü, ”diye itiraf ediyor Prens Harry. Harry ve Meghan kızlarını kucaklarına aldıklarında, Lilibet DianaTyler’ı vaftiz babası yaptılar.

Meghan Markle Prens Harry
Meghan Markle ve Prens Harry bir kraliyet etkinliğinde. (Matt Dunham/WPA Havuzu/Shutterstock)

Medya, Prens Harry ve Meghan’ın nerede kaldığını öğrendiğinde, Tyler fotoğrafçıları dışarıda tutmak için evin etrafına bir çit yaptırdı. Helikopterler ve insansız hava araçları, Harry ve Meghan’ın görüntülerini almak için konağı doldurdu. Çift sonunda 2020’de Santa Barbara’daki evlerine taşındı.

Bu olurken, Meghan bir davanın ortasındaydı. Günlük posta babasına yazdığı bir mektubu rızası olmadan yayımladığı için. “Yeni evimizde uyandığımız ilk sabah düşük yaptığım zamandı,” diye itiraf ediyor Meghan.

Prens Harry, karısının düşük yapmasından satış noktasını sorumlu tutuyor. “Eşimin neden olduğu bir düşük yaptığına inanıyorum. Posta yaptı. Tamamını izledim. Şimdi, düşüğün bundan kaynaklandığını kesinlikle biliyor muyuz? Tabii ki yapmıyoruz. Ama bunun neden olduğu stresi, uykusuzluğu ve hamileliğin zamanlamasını, kaç haftalık olduğunu göz önünde bulundurarak, gördüğüm kadarıyla, düşüğün onların yapmaya çalıştıkları şey tarafından yaratıldığını söyleyebilirim. o.” Tüm bölümleri Harry ve Meghan artık Netflix’te mevcut.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/15/tyler-perry-meghan-markle-abused/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir